У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6070 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6070 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 16.05 і прибуває на станцію Гребінка о 19.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сміла, Хацьки, Степанки, Черкаси, 84 Км, Чапаївка, Філівка, Богуславець, Привітне, Мехедівка, Драбівський радгосп, Писарщина, Оржиця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 16.05
Центральна 16.10 1 хв  16.11 5 хв 
Сміла 16.15 1 хв  16.16 10 хв 
Піонерська 16.23 1 хв  16.24 18 хв 
Хацьки 16.29 1 хв  16.30 24 хв 
Білозір'я 16.34 1 хв  16.35 29 хв 
Степанки 16.41 1 хв  16.42 36 хв 
Буддеталь 16.52 1 хв  16.53 47 хв 
Черкаси 16.58 7 хв  17.05 53 хв 
ЗТА 17.09 3 хв  17.12 1 г  4 хв 
84 Км 17.19 1 хв  17.20 1 г  14 хв 
Панське 17.28 1 хв  17.29 1 г  23 хв 
Чапаївка 17.38 9 хв  17.47 1 г  33 хв 
Залісся 17.50 1 хв  17.51 1 г  45 хв 
Філівка 17.57 1 хв  17.58 1 г  52 хв 
Золотоноша-1 18.05 2 хв  18.07 2 г 
Богуславець 18.18 1 хв  18.19 2 г  13 хв 
Пальміра 18.27 2 хв  18.29 2 г  22 хв 
Привітне 18.34 1 хв  18.35 2 г  29 хв 
Верхньозгар 18.42 1 хв  18.43 2 г  37 хв 
Мехедівка 18.48 1 хв  18.49 2 г  43 хв 
Бойківщина 18.54 1 хв  18.55 2 г  49 хв 
Драбівський радгосп 19.00 1 хв  19.01 2 г  55 хв 
Драбове-Барятинське 19.06 1 хв  19.07 3 г  1 хв 
Писарщина 19.17 1 хв  19.18 3 г  12 хв 
810 Км 19.24 1 хв  19.25 3 г  19 хв 
Оржиця 19.32 1 хв  19.33 3 г  27 хв 
Гребінка 19.41 3 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6070 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031