У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6070 Львів — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6070 сполученням Львів - Ходорів відправляється зі станції Львів о 20.38 і прибуває на станцію Ходорів о 23.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Коновальця, Зубрівська, Давидів, Старе Село, Підмонастир, Глібовичі, Вибранівка, Бориничі, Городище.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.38
Городоцька 20.43 3 хв  20.46 5 хв 
Коновальця 20.49 2 хв  20.51 11 хв 
Персенківка 20.57 8 хв  21.05 19 хв 
Зубрівська 21.11 1 хв  21.12 33 хв 
Сихів 21.19 7 хв  21.26 41 хв 
Давидів 21.37 8 хв  21.45 59 хв 
22 Км 21.49 1 хв  21.50 1 г  11 хв 
Старе Село 21.55 1 хв  21.56 1 г  17 хв 
Будьків 21.59 1 хв  22.00 1 г  21 хв 
Підмонастир 22.04 1 хв  22.05 1 г  26 хв 
33 Км 22.08 1 хв  22.09 1 г  30 хв 
Глібовичі 22.14 3 хв  22.17 1 г  36 хв 
40 Км 22.22 1 хв  22.23 1 г  44 хв 
Вибранівка 22.29 1 хв  22.30 1 г  51 хв 
Борусів 22.36 1 хв  22.37 1 г  58 хв 
Бориничі 22.45 3 хв  22.48 2 г  7 хв 
Чорний Острів 22.54 1 хв  22.55 2 г  16 хв 
Городище 23.01 1 хв  23.02 2 г  23 хв 
Ходорів 23.08 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6070 Львів — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31