У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6071 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6071 сполученням Черкаси - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Черкаси о 18.43 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 19.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 18.43
Буддеталь 18.48 1 хв  18.49 5 хв 
898 Км Роз'їзд 18.55 1 хв  18.56 12 хв 
Степанки 19.02 1 хв  19.03 19 хв 
Білозір'я 19.09 1 хв  19.10 26 хв 
Хацьки 19.15 1 хв  19.16 32 хв 
Піонерська 19.21 1 хв  19.22 38 хв 
Сміла 19.28 1 хв  19.29 45 хв 
Центральна 19.33 1 хв  19.34 50 хв 
Сріблянка 19.36 1 хв  19.37 53 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.43 1 г 

У розкладі поїзда 6071 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції