У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6071 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6071 сполученням Черкаси - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Черкаси о 18.42 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 19.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 18.42
Буддеталь 18.47 1 хв  18.48 5 хв 
898 Км Роз'їзд 18.54 1 хв  18.55 12 хв 
Степанки 19.01 1 хв  19.02 19 хв 
Білозір'я 19.08 1 хв  19.09 26 хв 
Хацьки 19.14 1 хв  19.15 32 хв 
Піонерська 19.20 1 хв  19.21 38 хв 
Сміла 19.27 1 хв  19.28 45 хв 
Центральна 19.31 1 хв  19.32 49 хв 
Сріблянка 19.35 1 хв  19.36 53 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.42 1 г 

У розкладі поїзда 6071 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30