У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6071/6073 Іловайськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6071/6073 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Іловайськ о 05.24 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 08.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 53 Км, Моспине, 41 Км, Менчугове, Ларине, Чумакове, Мушкетове, Щиглівка, 6 Км, Ясинувата-Західна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.24
ПМС 05.31 1 хв  05.32 7 хв 
53 Км 05.38 1 хв  05.39 14 хв 
49 Км 05.46 1 хв  05.47 22 хв 
Моспине 05.50 1 хв  05.51 26 хв 
44 Км 05.56 1 хв  05.57 32 хв 
41 Км 06.02 1 хв  06.03 38 хв 
39 Км 06.07 1 хв  06.08 43 хв 
Менчугове 06.12 1 хв  06.13 48 хв 
36 Км 06.19 1 хв  06.20 55 хв 
Ларине 06.27 1 хв  06.28 1 г  3 хв 
Широкий 06.37 1 хв  06.38 1 г  13 хв 
Чумакове 06.48 1 хв  06.49 1 г  24 хв 
Заперевальний 06.53 1 хв  06.54 1 г  29 хв 
Мушкетове 07.00 52 хв  07.52 1 г  36 хв 
Донецьк 2 08.03 1 хв  08.04 2 г  39 хв 
Щиглівка 08.10 1 хв  08.11 2 г  46 хв 
Кальміус 08.18 1 хв  08.19 2 г  54 хв 
6 Км 08.25 1 хв  08.26 3 г  1 хв 
3 Км 08.32 1 хв  08.33 3 г  8 хв 
Ясинувата-Західна 08.40 1 хв  08.41 3 г  16 хв 
Ясинувата-Гірка 08.43 1 хв  08.44 3 г  19 хв 
Ясинувата-Пас. 08.49 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6071/6073 Іловайськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції