У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6071 Ковель — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6071 сполученням Ковель - Львів відправляється зі станції Ковель о 08.48 і прибуває на станцію Львів о 14.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ружин, Туропин, Бубнів, Ромош, Сокаль, Соснівка, Батятичі, Колодне, Дубляни-Львівські.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 08.48
Фасти 08.54 1 хв  08.55 6 хв 
Люблинець-Волинський 09.05 1 хв  09.06 17 хв 
Ружин 09.13 1 хв  09.14 25 хв 
Турійськ 09.23 1 хв  09.24 35 хв 
Обенижі 09.32 1 хв  09.33 44 хв 
Туропин 09.39 1 хв  09.40 51 хв 
Овадне 09.52 1 хв  09.53 1 г  4 хв 
Володимир-Волинскький 10.08 3 хв  10.11 1 г  20 хв 
Бубнів 10.25 1 хв  10.26 1 г  37 хв 
Яневичі 10.36 1 хв  10.37 1 г  48 хв 
Іваничі 10.51 3 хв  10.54 2 г  3 хв 
Ромош 11.03 1 хв  11.04 2 г  15 хв 
Ульвівок 11.13 1 хв  11.14 2 г  25 хв 
Трудолюбівка 11.23 1 хв  11.24 2 г  35 хв 
Сокаль 11.40 5 хв  11.45 2 г  52 хв 
Червоноград 11.55 10 хв  12.05 3 г  7 хв 
Гірняк 12.16 1 хв  12.17 3 г  28 хв 
Соснівка 12.28 2 хв  12.30 3 г  40 хв 
Стриханка 12.38 1 хв  12.39 3 г  50 хв 
Добротвір 12.47 1 хв  12.48 3 г  59 хв 
Батятичі 12.58 1 хв  12.59 4 г  10 хв 
Сапіжанка 13.09 2 хв  13.11 4 г  21 хв 
Новий Став 13.16 1 хв  13.17 4 г  28 хв 
Колодне 13.27 1 хв  13.28 4 г  39 хв 
Руданці 13.37 1 хв  13.38 4 г  49 хв 
Запитів 13.47 1 хв  13.48 4 г  59 хв 
Дубляни-Львівські 14.04 2 хв  14.06 5 г  16 хв 
Підзамче 14.19 3 хв  14.22 5 г  31 хв 
Львів 14.34 5 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6071 Ковель — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30