У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6071 Ковель — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6071 сполученням Ковель - Львів відправляється зі станції Ковель о 08.48 і прибуває на станцію Львів о 14.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ружин, Туропин, Бубнів, Ромош, Сокаль, Соснівка, Батятичі, Колодне, Дубляни-Львівські.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 08.48
Фасти 08.54 1 хв  08.55 6 хв 
Люблинець-Волинський 09.05 1 хв  09.06 17 хв 
Ружин 09.13 1 хв  09.14 25 хв 
Турійськ 09.23 1 хв  09.24 35 хв 
Обенижі 09.32 1 хв  09.33 44 хв 
Туропин 09.39 1 хв  09.40 51 хв 
Овадне 09.52 1 хв  09.53 1 г  4 хв 
Володимир-Волинскький 10.08 10 хв  10.18 1 г  20 хв 
Бубнів 10.32 1 хв  10.33 1 г  44 хв 
Яневичі 10.43 1 хв  10.44 1 г  55 хв 
Іваничі 10.58 3 хв  11.01 2 г  10 хв 
Ромош 11.10 1 хв  11.11 2 г  22 хв 
Ульвівок 11.20 1 хв  11.21 2 г  32 хв 
Трудолюбівка 11.30 1 хв  11.31 2 г  42 хв 
Сокаль 11.47 3 хв  11.50 2 г  59 хв 
Червоноград 12.00 9 хв  12.09 3 г  12 хв 
Гірняк 12.19 1 хв  12.20 3 г  31 хв 
Соснівка 12.31 2 хв  12.33 3 г  43 хв 
Стриханка 12.41 1 хв  12.42 3 г  53 хв 
Добротвір 12.50 1 хв  12.51 4 г  2 хв 
Батятичі 13.01 1 хв  13.02 4 г  13 хв 
Сапіжанка 13.10 2 хв  13.12 4 г  22 хв 
Новий Став 13.19 1 хв  13.20 4 г  31 хв 
Колодне 13.30 1 хв  13.31 4 г  42 хв 
Руданці 13.40 1 хв  13.41 4 г  52 хв 
Запитів 13.50 1 хв  13.51 5 г  2 хв 
Дубляни-Львівські 14.07 2 хв  14.09 5 г  19 хв 
Підзамче 14.22 3 хв  14.25 5 г  34 хв 
Львів 14.36 5 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6071 Ковель — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031