У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6071 Мушкетове — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6071 сполученням Мушкетове - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Мушкетове о 07.52 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 08.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Донецьк 2, Щиглівка, Кальміус, 6 Км, 3 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мушкетове 07.52
Донецьк 2 08.03 1 хв  08.04 11 хв 
Щиглівка 08.10 1 хв  08.11 18 хв 
Кальміус 08.18 1 хв  08.19 26 хв 
6 Км 08.25 1 хв  08.26 33 хв 
3 Км 08.32 1 хв  08.33 40 хв 
Ясинувата-Західна 08.40 1 хв  08.41 48 хв 
Ясинувата-Гірка 08.43 1 хв  08.44 51 хв 
Ясинувата-Пас. 08.49 57 хв 

У розкладі поїзда 6071 Мушкетове — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30