У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6072 Фенольна — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6072 сполученням Фенольна - Слов'янськ відправляється зі станції Фенольна о 09.50 і прибуває на станцію Слов'янськ о 11.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 09.50
Кривий Торець 10.07 1 хв  10.08 17 хв 
6 Км 10.21 1 хв  10.22 31 хв 
Костянтинівка 10.32 1 хв  10.33 42 хв 
Кіндратівка 10.46 1 хв  10.47 56 хв 
Дружківка 10.55 1 хв  10.56 1 г  5 хв 
Краматорськ 11.15 2 хв  11.17 1 г  25 хв 
Шпичкине 11.24 1 хв  11.25 1 г  34 хв 
Слов'янськ 11.40 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6072 Фенольна — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031