У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6072 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6072 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Черкаси відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 17.25 і прибуває на станцію Черкаси о 18.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сріблянка, Центральна, Сміла, Піонерська, Хацьки, Білозір'я, Степанки, 898 Км Роз'їзд, Буддеталь.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 17.25
Сріблянка 17.30 1 хв  17.31 5 хв 
Центральна 17.33 1 хв  17.34 8 хв 
Сміла 17.38 1 хв  17.39 13 хв 
Піонерська 17.46 1 хв  17.47 21 хв 
Хацьки 17.52 1 хв  17.53 27 хв 
Білозір'я 17.57 1 хв  17.58 32 хв 
Степанки 18.04 1 хв  18.05 39 хв 
898 Км Роз'їзд 18.11 1 хв  18.12 46 хв 
Буддеталь 18.18 1 хв  18.19 53 хв 
Черкаси 18.25 1 г 

У розкладі поїзда 6072 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30