У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6072 Львів — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6072 сполученням Львів - Ковель відправляється зі станції Львів о 18.15 і прибуває на станцію Ковель о 23.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Запитів, Новий Став, Добротвір, Гірняк, Трудолюбівка, Іваничі, Володимир-Волинскький, Обенижі, Люблинець-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 18.15
Підзамче 18.27 3 хв  18.30 12 хв 
Дубляни-Львівські 18.42 8 хв  18.50 27 хв 
Запитів 19.04 1 хв  19.05 49 хв 
Руданці 19.11 1 хв  19.12 56 хв 
Колодне 19.21 1 хв  19.22 1 г  6 хв 
Новий Став 19.30 1 хв  19.31 1 г  15 хв 
Сапіжанка 19.37 2 хв  19.39 1 г  22 хв 
Батятичі 19.44 1 хв  19.45 1 г  29 хв 
Добротвір 19.54 1 хв  19.55 1 г  39 хв 
Стриханка 20.02 1 хв  20.03 1 г  47 хв 
Соснівка 20.11 1 хв  20.12 1 г  56 хв 
Гірняк 20.23 1 хв  20.24 2 г  8 хв 
Червоноград 20.35 4 хв  20.39 2 г  20 хв 
Сокаль 20.50 2 хв  20.52 2 г  35 хв 
Трудолюбівка 21.01 1 хв  21.02 2 г  46 хв 
Ульвівок 21.10 1 хв  21.11 2 г  55 хв 
Ромош 21.21 1 хв  21.22 3 г  6 хв 
Іваничі 21.31 3 хв  21.34 3 г  16 хв 
Яневичі 21.45 1 хв  21.46 3 г  30 хв 
Бубнів 21.56 1 хв  21.57 3 г  41 хв 
Володимир-Волинскький 22.13 15 хв  22.28 3 г  58 хв 
Овадне 22.42 1 хв  22.43 4 г  27 хв 
Туропин 22.53 1 хв  22.54 4 г  38 хв 
Обенижі 23.00 1 хв  23.01 4 г  45 хв 
Турійськ 23.09 4 хв  23.13 4 г  54 хв 
Ружин 23.21 1 хв  23.22 5 г  6 хв 
Люблинець-Волинський 23.29 1 хв  23.30 5 г  14 хв 
Фасти 23.39 1 хв  23.40 5 г  24 хв 
Ковель 23.47 5 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6072 Львів — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031