У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6072 Скотовата — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6072 сполученням Скотовата - Слов'янськ відправляється зі станції Скотовата о 08.37 і прибуває на станцію Слов'янськ о 10.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Петруньки, Фенольна, Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Скотовата 08.37
Петруньки 08.48 1 хв  08.49 11 хв 
Фенольна 09.00 2 хв  09.02 23 хв 
Кривий Торець 09.19 1 хв  09.20 42 хв 
6 Км 09.33 1 хв  09.34 56 хв 
Костянтинівка 09.44 2 хв  09.46 1 г  7 хв 
Кіндратівка 09.59 1 хв  10.00 1 г  22 хв 
Дружківка 10.08 1 хв  10.09 1 г  31 хв 
Краматорськ 10.28 1 хв  10.29 1 г  51 хв 
Шпичкине 10.39 1 хв  10.40 2 г  2 хв 
Слов'янськ 10.55 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6072 Скотовата — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829