У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6073 Ходорів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6073 сполученням Ходорів - Львів відправляється зі станції Ходорів о 14.13 і прибуває на станцію Львів о 16.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорний Острів, Борусів, 40 Км, 33 Км, Будьків, 22 Км, Сихів, Персенківка, Городоцька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 14.13
Городище 14.20 1 хв  14.21 7 хв 
Чорний Острів 14.26 1 хв  14.27 13 хв 
Бориничі 14.34 1 хв  14.35 21 хв 
Борусів 14.39 1 хв  14.40 26 хв 
Вибранівка 14.47 1 хв  14.48 34 хв 
40 Км 14.53 1 хв  14.54 40 хв 
Глібовичі 15.02 1 хв  15.03 49 хв 
33 Км 15.07 1 хв  15.08 54 хв 
Підмонастир 15.12 1 хв  15.13 59 хв 
Будьків 15.17 1 хв  15.18 1 г  4 хв 
Старе Село 15.23 1 хв  15.24 1 г  10 хв 
22 Км 15.30 1 хв  15.31 1 г  17 хв 
Давидів 15.36 1 хв  15.37 1 г  23 хв 
Сихів 15.47 2 хв  15.49 1 г  34 хв 
Зубрівська 15.52 1 хв  15.53 1 г  39 хв 
Персенківка 15.57 3 хв  16.00 1 г  44 хв 
Коновальця 16.03 2 хв  16.05 1 г  50 хв 
Городоцька 16.08 2 хв  16.10 1 г  55 хв 
Львів 16.17 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6073 Ходорів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31