У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6074 Ім. Тараса Шевченка — Драбове-Барятинське Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6074 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Драбове-Барятинське відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 21.08 і прибуває на станцію Драбове-Барятинське о 00.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Центральна, Піонерська, Білозір'я, 898 Км Роз'їзд, Черкаси, Соснівка, Чапаївка, Філівка, Богуславець, Привітне, Мехедівка, Драбівський радгосп.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 21.08
Сріблянка 21.13 1 хв  21.14 5 хв 
Центральна 21.17 1 хв  21.18 9 хв 
Сміла 21.21 1 хв  21.22 13 хв 
Піонерська 21.29 1 хв  21.30 21 хв 
Хацьки 21.35 1 хв  21.36 27 хв 
Білозір'я 21.41 1 хв  21.42 33 хв 
Степанки 21.48 1 хв  21.49 40 хв 
898 Км Роз'їзд 21.55 1 хв  21.56 47 хв 
Буддеталь 22.02 1 хв  22.03 54 хв 
Черкаси 22.08 5 хв  22.13 1 г 
ЗТА 22.18 1 хв  22.19 1 г  10 хв 
Соснівка 22.25 1 хв  22.26 1 г  17 хв 
Панське 22.33 1 хв  22.34 1 г  25 хв 
Чапаївка 22.43 1 хв  22.44 1 г  35 хв 
Залісся 22.47 1 хв  22.48 1 г  39 хв 
Філівка 22.53 1 хв  22.54 1 г  45 хв 
Золотоноша-1 23.01 1 хв  23.02 1 г  53 хв 
Богуславець 23.12 1 хв  23.13 2 г  4 хв 
Пальміра 23.21 1 хв  23.22 2 г  13 хв 
Привітне 23.26 1 хв  23.27 2 г  18 хв 
Верхньозгар 23.35 1 хв  23.36 2 г  27 хв 
Мехедівка 23.42 1 хв  23.43 2 г  34 хв 
Бойківщина 23.48 1 хв  23.49 2 г  40 хв 
Драбівський радгосп 23.54 1 хв  23.55 2 г  46 хв 
Драбове-Барятинське 00.01 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6074 Ім. Тараса Шевченка — Драбове-Барятинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції