У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6074 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6074 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 21.08 і прибуває на станцію Гребінка о 00.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Центральна, Піонерська, Білозір'я, Буддеталь, ЗТА, Панське, Залісся, Золотоноша-1, Пальміра, Верхньозгар, Бойківщина, Драбове-Барятинське, 810 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 21.08
Сріблянка 21.13 1 хв  21.14 5 хв 
Центральна 21.16 1 хв  21.17 8 хв 
Сміла 21.21 1 хв  21.22 13 хв 
Піонерська 21.29 1 хв  21.30 21 хв 
Хацьки 21.35 1 хв  21.36 27 хв 
Білозір'я 21.40 1 хв  21.41 32 хв 
Степанки 21.47 1 хв  21.48 39 хв 
Буддеталь 22.01 1 хв  22.02 53 хв 
Черкаси 22.08 5 хв  22.13 1 г 
ЗТА 22.17 1 хв  22.18 1 г  9 хв 
Соснівка 22.24 1 хв  22.25 1 г  16 хв 
Панське 22.33 1 хв  22.34 1 г  25 хв 
Чапаївка 22.43 1 хв  22.44 1 г  35 хв 
Залісся 22.46 1 хв  22.47 1 г  38 хв 
Філівка 22.53 1 хв  22.54 1 г  45 хв 
Золотоноша-1 23.00 1 хв  23.01 1 г  52 хв 
Богуславець 23.12 1 хв  23.13 2 г  4 хв 
Пальміра 23.20 1 хв  23.21 2 г  12 хв 
Привітне 23.26 1 хв  23.27 2 г  18 хв 
Верхньозгар 23.35 1 хв  23.36 2 г  27 хв 
Мехедівка 23.41 1 хв  23.42 2 г  33 хв 
Бойківщина 23.48 1 хв  23.49 2 г  40 хв 
Драбівський радгосп 23.54 1 хв  23.55 2 г  46 хв 
Драбове-Барятинське 00.01 1 хв  00.02 2 г  53 хв 
Писарщина 00.10 1 хв  00.11 3 г  2 хв 
810 Км 00.17 1 хв  00.18 3 г  9 хв 
Оржиця 00.25 1 хв  00.26 3 г  17 хв 
Гребінка 00.33 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6074 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30