У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6075/6074 Слов'янськ — Курдюмівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6075/6074 сполученням Слов'янськ - Курдюмівка відправляється зі станції Слов'янськ о 12.10 і прибуває на станцію Курдюмівка о 17.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Олівцева фабрика, Придонецька, Брусин, Ямпіль, 444 Км, 456 Км, Сіль, Шевченка, Кліщіївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 12.10
Імені Кожушка 12.16 1 хв  12.17 6 хв 
Олійжиркомбінат 12.18 1 хв  12.19 8 хв 
Олівцева фабрика 12.21 1 хв  12.22 11 хв 
Слов'янський курорт 12.25 1 хв  12.26 15 хв 
17 Км 12.28 1 хв  12.29 18 хв 
Придонецька 12.34 1 хв  12.35 24 хв 
Соболівка 12.36 1 хв  12.37 26 хв 
10 Км 12.41 1 хв  12.42 31 хв 
Брусин 12.46 1 хв  12.47 36 хв 
Красний Лиман 12.57 43 хв  13.40 47 хв 
Медовий 13.44 1 хв  13.45 1 г  34 хв 
Ямпіль 13.54 1 хв  13.55 1 г  44 хв 
438 Км 13.57 1 хв  13.58 1 г  47 хв 
Прилежний 14.01 1 хв  14.02 1 г  51 хв 
444 Км 14.04 1 хв  14.05 1 г  54 хв 
Сіверськ 14.12 1 хв  14.13 2 г  2 хв 
Кохана 14.15 1 хв  14.16 2 г  5 хв 
456 Км 14.20 1 хв  14.21 2 г  10 хв 
Зовна 14.27 1 хв  14.28 2 г  17 хв 
Роздолівка 14.31 1 хв  14.32 2 г  21 хв 
Сіль 14.40 1 хв  14.41 2 г  30 хв 
470 Км 14.43 1 хв  14.44 2 г  33 хв 
473 Км 14.46 1 хв  14.47 2 г  36 хв 
Шевченка 14.52 1 хв  14.53 2 г  42 хв 
Малоільшевська 14.57 1 хв  14.58 2 г  47 хв 
Бахмут 15.05 1 г 39 хв  16.44 2 г  55 хв 
Кліщіївка 16.52 1 хв  16.53 4 г  42 хв 
Алебастрова 16.58 1 хв  16.59 4 г  48 хв 
495 Км 17.02 1 хв  17.03 4 г  52 хв 
Курдюмівка 17.10 5 г 

У розкладі поїзда 6075/6074 Слов'янськ — Курдюмівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930