У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6076 Курдюмівка — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6076 сполученням Курдюмівка - Красний Лиман відправляється зі станції Курдюмівка о 17.05 і прибуває на станцію Красний Лиман о 19.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бахмут, Малоільшевська, Шевченка, Сіль, Зовна, Сіверськ, Ямпіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Курдюмівка 17.05
Бахмут 17.32 3 хв  17.35 27 хв 
Малоільшевська 17.40 1 хв  17.41 35 хв 
Шевченка 17.45 1 хв  17.46 40 хв 
Сіль 17.58 1 хв  17.59 53 хв 
Зовна 18.14 1 хв  18.15 1 г  9 хв 
Сіверськ 18.30 1 хв  18.31 1 г  25 хв 
Ямпіль 18.48 1 хв  18.49 1 г  43 хв 
Красний Лиман 19.05 2 г 

У розкладі поїзда 6076 Курдюмівка — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30