У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6076 Львів — Сокаль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6076 сполученням Львів - Сокаль відправляється зі станції Львів о 09.25 і прибуває на станцію Сокаль о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підзамче, Дубляни-Львівські, Запитів, Руданці, Колодне, Новий Став, Сапіжанка, Батятичі, Добротвір, Стриханка, Соснівка, Гірняк, Червоноград, Завишень.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.25
Підзамче 09.38 4 хв  09.42 13 хв 
Дубляни-Львівські 09.53 1 хв  09.54 28 хв 
Запитів 10.07 1 хв  10.08 42 хв 
Руданці 10.14 1 хв  10.15 49 хв 
Колодне 10.24 1 хв  10.25 59 хв 
Новий Став 10.33 1 хв  10.34 1 г  8 хв 
Сапіжанка 10.42 2 хв  10.44 1 г  17 хв 
Батятичі 10.50 1 хв  10.51 1 г  25 хв 
Добротвір 11.02 1 хв  11.03 1 г  37 хв 
Стриханка 11.11 1 хв  11.12 1 г  46 хв 
Соснівка 11.23 2 хв  11.25 1 г  58 хв 
Гірняк 11.36 1 хв  11.37 2 г  11 хв 
Червоноград 11.50 8 хв  11.58 2 г  25 хв 
Завишень 12.03 1 хв  12.04 2 г  38 хв 
Сокаль 12.10 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6076 Львів — Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31