У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6081 Ходорів — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6081 сполученням Ходорів - Стрий відправляється зі станції Ходорів о 05.54 і прибуває на станцію Стрий о 07.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бородчиці, Жидачів, Гніздичів, Покрівці, Стриганці, Ходовичі, Піщани, Верчани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 05.54
Бородчиці 06.02 1 хв  06.03 8 хв 
Жидачів 06.11 1 хв  06.12 17 хв 
Гніздичів 06.22 1 хв  06.23 28 хв 
Покрівці 06.28 1 хв  06.29 34 хв 
Стриганці 06.32 1 хв  06.33 38 хв 
Ходовичі 06.38 1 хв  06.39 44 хв 
Піщани 06.42 1 хв  06.43 48 хв 
Верчани 06.47 1 хв  06.48 53 хв 
Стрий 07.00 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6081 Ходорів — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції