У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6081 Ковель — Вижва Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6081 сполученням Ковель - Вижва відправляється зі станції Ковель о 00.40 і прибуває на станцію Вижва о 01.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вербка, Мощена, Гредьки, Журавлини, Мизове, Борзова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 00.40
Вербка 00.46 1 хв  00.47 6 хв 
Мощена 01.00 1 хв  01.01 20 хв 
Гредьки 01.07 1 хв  01.08 27 хв 
Журавлини 01.12 1 хв  01.13 32 хв 
Мизове 01.17 1 хв  01.18 37 хв 
Борзова 01.26 1 хв  01.27 46 хв 
Вижва 01.32 52 хв 

У розкладі поїзда 6081 Ковель — Вижва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції