У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6082 Стрий — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6082 сполученням Стрий - Ходорів відправляється зі станції Стрий о 09.10 і прибуває на станцію Ходорів о 10.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Веренчанка, Піщани, Ходовичі, Стриганці, Покрівці, Гніздичів, Жидачів, Бородчиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 09.10
Веренчанка 09.20 1 хв  09.21 10 хв 
Піщани 09.25 1 хв  09.26 15 хв 
Ходовичі 09.32 1 хв  09.33 22 хв 
Стриганці 09.38 1 хв  09.39 28 хв 
Покрівці 09.42 1 хв  09.43 32 хв 
Гніздичів 09.49 1 хв  09.50 39 хв 
Жидачів 09.58 1 хв  09.59 48 хв 
Бородчиці 10.07 1 хв  10.08 57 хв 
Ходорів 10.19 1 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6082 Стрий — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30