У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6083 Ходорів — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6083 сполученням Ходорів - Стрий відправляється зі станції Ходорів о 12.10 і прибуває на станцію Стрий о 13.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бородчиці, Жидачів, Гніздичів, Покрівці, Стриганці, Ходовичі, Піщани, Верчани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 12.10
Бородчиці 12.18 1 хв  12.19 8 хв 
Жидачів 12.29 1 хв  12.30 19 хв 
Гніздичів 12.39 1 хв  12.40 29 хв 
Покрівці 12.45 1 хв  12.46 35 хв 
Стриганці 12.49 1 хв  12.50 39 хв 
Ходовичі 12.57 1 хв  12.58 47 хв 
Піщани 13.01 1 хв  13.02 51 хв 
Верчани 13.05 1 хв  13.06 55 хв 
Стрий 13.19 1 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6083 Ходорів — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031