У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6084 Стрий — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6084 сполученням Стрий - Ходорів відправляється зі станції Стрий о 16.03 і прибуває на станцію Ходорів о 17.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верчани, Піщани, Ходовичі, Стриганці, Покрівці, Гніздичів, Жидачів, Бородчиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 16.03
Верчани 16.13 1 хв  16.14 10 хв 
Піщани 16.19 1 хв  16.20 16 хв 
Ходовичі 16.25 1 хв  16.26 22 хв 
Стриганці 16.31 1 хв  16.32 28 хв 
Покрівці 16.35 1 хв  16.36 32 хв 
Гніздичів 16.41 1 хв  16.42 38 хв 
Жидачів 16.50 1 хв  16.51 47 хв 
Бородчиці 16.59 1 хв  17.00 56 хв 
Ходорів 17.10 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6084 Стрий — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031