У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6084 Стрий — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6084 сполученням Стрий - Ходорів відправляється зі станції Стрий о 15.50 і прибуває на станцію Ходорів о 16.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Верчани, Піщани, Ходовичі, Стриганці, Покрівці, Гніздичів, Жидачів, Бородчиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 15.50
Верчани 16.00 1 хв  16.01 10 хв 
Піщани 16.06 1 хв  16.07 16 хв 
Ходовичі 16.12 1 хв  16.13 22 хв 
Стриганці 16.18 1 хв  16.19 28 хв 
Покрівці 16.22 1 хв  16.23 32 хв 
Гніздичів 16.28 1 хв  16.29 38 хв 
Жидачів 16.37 1 хв  16.38 47 хв 
Бородчиці 16.46 1 хв  16.47 56 хв 
Ходорів 16.57 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6084 Стрий — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції