У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6085 Ходорів — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6085 сполученням Ходорів - Стрий відправляється зі станції Ходорів о 18.00 і прибуває на станцію Стрий о 19.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бородчиці, Жидачів, Гніздичів, Покрівці, Стриганці, Ходовичі, Піщани, Верчани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 18.00
Бородчиці 18.07 1 хв  18.08 7 хв 
Жидачів 18.19 1 хв  18.20 19 хв 
Гніздичів 18.29 1 хв  18.30 29 хв 
Покрівці 18.35 1 хв  18.36 35 хв 
Стриганці 18.39 1 хв  18.40 39 хв 
Ходовичі 18.46 1 хв  18.47 46 хв 
Піщани 18.51 1 хв  18.52 51 хв 
Верчани 18.55 1 хв  18.56 55 хв 
Стрий 19.07 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6085 Ходорів — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031