У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6086 Стрий — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6086 сполученням Стрий - Ходорів відправляється зі станції Стрий о 20.45 і прибуває на станцію Ходорів о 21.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Веренчанка, Піщани, Ходовичі, Стриганці, Покрівці, Гніздичів, Жидачів, Бородчиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 20.45
Веренчанка 20.55 1 хв  20.56 10 хв 
Піщани 21.00 1 хв  21.01 15 хв 
Ходовичі 21.08 1 хв  21.09 23 хв 
Стриганці 21.14 1 хв  21.15 29 хв 
Покрівці 21.18 1 хв  21.19 33 хв 
Гніздичів 21.25 1 хв  21.26 40 хв 
Жидачів 21.33 2 хв  21.35 48 хв 
Бородчиці 21.44 1 хв  21.45 59 хв 
Ходорів 21.55 1 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6086 Стрий — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30