У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6091 Здолбунів-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6091 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 03.20 і прибуває на станцію Львів о 07.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ульбарів, Мокрів, Підлужжя, Рудня-Почаївська, Радивилів, Кути, Утишків, Задвір'я, 1460 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 03.20
142 Км 03.24 1 хв  03.25 4 хв 
Миколи Приходька 03.26 1 хв  03.27 6 хв 
Глинськ 03.33 1 хв  03.34 13 хв 
Ульбарів 03.38 1 хв  03.39 18 хв 
128 Км 03.42 1 хв  03.43 22 хв 
Озеряни 03.47 13 хв  04.00 27 хв 
Заруддя 04.05 1 хв  04.06 45 хв 
Мокрів 04.09 1 хв  04.10 49 хв 
Мирогоща 04.16 1 хв  04.17 56 хв 
Дубно 04.24 1 хв  04.25 1 г  4 хв 
Кам'яниця-Волинська 04.31 1 хв  04.32 1 г  11 хв 
Підлужжя 04.35 1 хв  04.36 1 г  15 хв 
Птича 04.40 1 хв  04.41 1 г  20 хв 
Верба 04.46 1 хв  04.47 1 г  26 хв 
Турки 04.51 1 хв  04.52 1 г  31 хв 
Рудня-Почаївська 04.57 1 хв  04.58 1 г  37 хв 
Гаї Ситенські 05.04 1 хв  05.05 1 г  44 хв 
Михайлівка 05.09 1 хв  05.10 1 г  49 хв 
58 Км 05.15 1 хв  05.16 1 г  55 хв 
Радивилів 05.21 1 хв  05.22 2 г  1 хв 
Броди 05.31 2 хв  05.33 2 г  11 хв 
Пониковиця 05.40 1 хв  05.41 2 г  20 хв 
Заболотці 05.47 1 хв  05.48 2 г  27 хв 
Кути 05.55 1 хв  05.56 2 г  35 хв 
Ожидів-Олесько 06.01 1 хв  06.02 2 г  41 хв 
Задвір'я 06.07 1 хв  06.08 2 г  47 хв 
Петричі 06.12 1 хв  06.13 2 г  52 хв 
Утишків 06.16 1 хв  06.17 2 г  56 хв 
Красне 06.24 2 хв  06.26 3 г  4 хв 
Куткор 06.31 1 хв  06.32 3 г  11 хв 
Полтва 06.37 1 хв  06.38 3 г  17 хв 
Задвір'я 06.43 1 хв  06.44 3 г  23 хв 
Полоничі 06.50 1 хв  06.51 3 г  30 хв 
Залуги 06.57 1 хв  06.58 3 г  37 хв 
Борщовичи 07.01 1 хв  07.02 3 г  41 хв 
1460 Км 07.05 1 хв  07.06 3 г  45 хв 
Підбірці 07.14 1 хв  07.15 3 г  54 хв 
Підзамче 07.21 14 хв  07.35 4 г  1 хв 
Блок пост 1479 Км 07.40 1 хв  07.41 4 г  20 хв 
Львів 07.46 4 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6091 Здолбунів-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728