У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6091 Здолбунів-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6091 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 03.20 і прибуває на станцію Львів о 07.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ульбарів, Заруддя, Дубно, Птича, Рудня-Почаївська, 58 Км, Пониковиця, Ожидів-Олесько, Утишків, Полтва, Залуги, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-11-08 по 2019-12-10: 03, 05, 07 грудня курсоватиме зміненим розкладом. Здолбунiв Пас. 03.20 бл.п.142км 03.25 Миколи Приходька 03.26-03.27 Глинськ Загура 03.33-03.34 Ульбарів 03.38-03.39 Квітневе 03.42-03.43 Озеряни 03.47-04.08 Заруддя 04.13- 04.14 Мокре 04.17-04.18 Мирогоща 04.24-04.25 Дубно 04.32-04.33 Кам'яниця 04.39-04.40 Підлужжя 04.43-04.44 Птича 04.48-04.49 Верба 04.54-06.55 Турки 04.49-05.00 Рудня 05.05-05.06 Гаї Ситенські 05.12-05.13 Михайлівка 05.17-05.18 пл. 58км 05.23-05.24 Радивилiв 05.29-05.33 Броди 05.31-05.41 Понінковиця 05.48-05.49 Заболотцi 05.55-05.56 Кути 06.03-06.04 Ожидiв 06.09-06.10 Закомарне 06.15-06.16 Петричі 06.20-06.21 Утишків 06.24-06.25 Красне 06.32-06.33 Куткір 06.38-06.39 Полтва 06.44-06.45 Задвір'я 06.50-06.51 Полониця 06.56-06.57 Залуги 07.03-07.04 Борщовичі 07.07-07.08 пл.1460км 07.11-07.12 Підбірці 07.20-07.31 Підзамче 07.37-07.39 Б.п.1479 Км 07.44 Львів 07.49

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 03.20
Миколи Приходька 03.26 1 хв  03.27 6 хв 
Глинськ 03.33 1 хв  03.34 13 хв 
Ульбарів 03.38 1 хв  03.39 18 хв 
128 Км 03.42 1 хв  03.43 22 хв 
Озеряни 03.47 13 хв  04.00 27 хв 
Заруддя 04.05 1 хв  04.06 45 хв 
Мокрів 04.09 1 хв  04.10 49 хв 
Мирогоща 04.16 1 хв  04.17 56 хв 
Дубно 04.24 1 хв  04.25 1 г  4 хв 
Кам'яниця-Волинська 04.31 1 хв  04.32 1 г  11 хв 
Підлужжя 04.35 1 хв  04.36 1 г  15 хв 
Птича 04.40 1 хв  04.41 1 г  20 хв 
Верба 04.46 1 хв  04.47 1 г  26 хв 
Турки 04.51 1 хв  04.52 1 г  31 хв 
Рудня-Почаївська 04.57 1 хв  04.58 1 г  37 хв 
Гаї Ситенські 05.04 1 хв  05.05 1 г  44 хв 
Михайлівка 05.09 1 хв  05.10 1 г  49 хв 
58 Км 05.15 1 хв  05.16 1 г  55 хв 
Радивилів 05.21 1 хв  05.22 2 г  1 хв 
Броди 05.31 2 хв  05.33 2 г  11 хв 
Пониковиця 05.40 1 хв  05.41 2 г  20 хв 
Заболотці 05.47 1 хв  05.48 2 г  27 хв 
Кути 05.55 1 хв  05.56 2 г  35 хв 
Ожидів-Олесько 06.01 1 хв  06.02 2 г  41 хв 
Закомар'я 06.07 1 хв  06.08 2 г  47 хв 
Петричі 06.12 1 хв  06.13 2 г  52 хв 
Утишків 06.16 1 хв  06.17 2 г  56 хв 
Красне 06.24 2 хв  06.26 3 г  4 хв 
Куткор 06.31 1 хв  06.32 3 г  11 хв 
Полтва 06.37 1 хв  06.38 3 г  17 хв 
Задвір'я 06.43 1 хв  06.44 3 г  23 хв 
Полоничі 06.50 1 хв  06.51 3 г  30 хв 
Залуги 06.57 1 хв  06.58 3 г  37 хв 
Борщовичи 07.01 1 хв  07.02 3 г  41 хв 
1460 Км 07.05 1 хв  07.06 3 г  45 хв 
Підбірці 07.14 1 хв  07.15 3 г  54 хв 
Підзамче 07.21 14 хв  07.35 4 г  1 хв 
Львів 07.46 4 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6091 Здолбунів-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031