У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6091 Здолбунів-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6091 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 03.20 і прибуває на станцію Львів о 07.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ульбарів, Заруддя, Дубно, Птича, Рудня-Почаївська, 58 Км, Пониковиця, Ожидів-Олесько, Утишків, Полтва, Залуги, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-16 по 2019-08-31: 24, 27 серпня курсоватиме зміненим розкладом. Здолбунiв Пас. 03.20 бл.п.142км 03.25 Миколи Приходька 03.26-03.27 Глинськ Загура 03.33-03.34 Ульбарів 03.38-03.39 Квітневе 03.42-03.43 Озеряни 03.47-03.48 Заруддя 04.16- 04.17 Мокре 04.20-04.21 Мирогоща 04.28-04.29 Дубно 04.35-04.36 Кам'яниця 04.42-04.43 Підлужжя 04.46-04.47 Птича 04.51-04.52 Верба 04.57-06.58 Турки 05.02-05.03 Рудня 05.08-05.09 Гаї Ситенські 05.15-05.16 Михайлівка 05.20- 05.21 пл. 58км 05.26-05.27 Радивилiв 05.32-05.33 Броди 05.42-05.44 Понінковиця 05.51-05.52 Заболотцi 05.58-05.59 Кути 06.06-06.07 Ожидiв 06.12-06.13 Закомарне 06.18-06.19 Петричі 06.23-06.24 Утишків 06.27-06.28 Красне 06.35-06.36 Куткір 06.41-06.42 Полтва 06.46-06.47 Задвір'я 06.52-06.53 Полониця 06.58-06.59 Залуги 07.05-07.06 Борщовичі 07.10-07.11 пл.1460км 07.14-07.15 Підбірці 07.22-07.23Підзамче 07.30-07.40 Б.п.1479 Км 07.46 Львів 07.51

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 03.20
Миколи Приходька 03.26 1 хв  03.27 6 хв 
Глинськ 03.33 1 хв  03.34 13 хв 
Ульбарів 03.38 1 хв  03.39 18 хв 
128 Км 03.42 1 хв  03.43 22 хв 
Озеряни 03.47 13 хв  04.00 27 хв 
Заруддя 04.05 1 хв  04.06 45 хв 
Мокрів 04.09 1 хв  04.10 49 хв 
Мирогоща 04.16 1 хв  04.17 56 хв 
Дубно 04.24 1 хв  04.25 1 г  4 хв 
Кам'яниця-Волинська 04.31 1 хв  04.32 1 г  11 хв 
Підлужжя 04.35 1 хв  04.36 1 г  15 хв 
Птича 04.40 1 хв  04.41 1 г  20 хв 
Верба 04.46 1 хв  04.47 1 г  26 хв 
Турки 04.51 1 хв  04.52 1 г  31 хв 
Рудня-Почаївська 04.57 1 хв  04.58 1 г  37 хв 
Гаї Ситенські 05.04 1 хв  05.05 1 г  44 хв 
Михайлівка 05.09 1 хв  05.10 1 г  49 хв 
58 Км 05.15 1 хв  05.16 1 г  55 хв 
Радивилів 05.21 1 хв  05.22 2 г  1 хв 
Броди 05.31 2 хв  05.33 2 г  11 хв 
Пониковиця 05.40 1 хв  05.41 2 г  20 хв 
Заболотці 05.47 1 хв  05.48 2 г  27 хв 
Кути 05.55 1 хв  05.56 2 г  35 хв 
Ожидів-Олесько 06.01 1 хв  06.02 2 г  41 хв 
Закомар'я 06.07 1 хв  06.08 2 г  47 хв 
Петричі 06.12 1 хв  06.13 2 г  52 хв 
Утишків 06.16 1 хв  06.17 2 г  56 хв 
Красне 06.24 2 хв  06.26 3 г  4 хв 
Куткор 06.31 1 хв  06.32 3 г  11 хв 
Полтва 06.37 1 хв  06.38 3 г  17 хв 
Задвір'я 06.43 1 хв  06.44 3 г  23 хв 
Полоничі 06.50 1 хв  06.51 3 г  30 хв 
Залуги 06.57 1 хв  06.58 3 г  37 хв 
Борщовичи 07.01 1 хв  07.02 3 г  41 хв 
1460 Км 07.05 1 хв  07.06 3 г  45 хв 
Підбірці 07.14 1 хв  07.15 3 г  54 хв 
Підзамче 07.21 14 хв  07.35 4 г  1 хв 
Львів 07.46 4 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6091 Здолбунів-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30