У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6091 Здолбунів-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6091 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 03.20 і прибуває на станцію Львів о 07.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ульбарів, Заруддя, Дубно, Птича, Рудня-Почаївська, 58 Км, Пониковиця, Ожидів-Олесько, Утишків, Полтва, Залуги, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 03.20
Миколи Приходька 03.26 1 хв  03.27 6 хв 
Глинськ 03.33 1 хв  03.34 13 хв 
Ульбарів 03.38 1 хв  03.39 18 хв 
128 Км 03.42 1 хв  03.43 22 хв 
Озеряни 03.47 13 хв  04.00 27 хв 
Заруддя 04.05 1 хв  04.06 45 хв 
Мокрів 04.09 1 хв  04.10 49 хв 
Мирогоща 04.16 1 хв  04.17 56 хв 
Дубно 04.24 1 хв  04.25 1 г  4 хв 
Кам'яниця-Волинська 04.31 1 хв  04.32 1 г  11 хв 
Підлужжя 04.35 1 хв  04.36 1 г  15 хв 
Птича 04.40 1 хв  04.41 1 г  20 хв 
Верба 04.45 1 хв  04.46 1 г  25 хв 
Турки 04.50 1 хв  04.51 1 г  30 хв 
Рудня-Почаївська 04.56 1 хв  04.57 1 г  36 хв 
Гаї Ситенські 05.03 1 хв  05.04 1 г  43 хв 
Михайлівка 05.08 1 хв  05.09 1 г  48 хв 
58 Км 05.14 1 хв  05.15 1 г  54 хв 
Радивилів 05.20 1 хв  05.21 2 г 
Броди 05.30 2 хв  05.32 2 г  10 хв 
Пониковиця 05.39 1 хв  05.40 2 г  19 хв 
Заболотці 05.46 1 хв  05.47 2 г  26 хв 
Кути 05.54 1 хв  05.55 2 г  34 хв 
Ожидів-Олесько 06.00 1 хв  06.01 2 г  40 хв 
Закомар'я 06.06 1 хв  06.07 2 г  46 хв 
Петричі 06.11 1 хв  06.12 2 г  51 хв 
Утишків 06.15 1 хв  06.16 2 г  55 хв 
Красне 06.23 3 хв  06.26 3 г  3 хв 
Куткор 06.31 1 хв  06.32 3 г  11 хв 
Полтва 06.37 1 хв  06.38 3 г  17 хв 
Задвір'я 06.43 1 хв  06.44 3 г  23 хв 
Полоничі 06.50 1 хв  06.51 3 г  30 хв 
Залуги 06.57 1 хв  06.58 3 г  37 хв 
Борщовичи 07.01 1 хв  07.02 3 г  41 хв 
1460 Км 07.05 1 хв  07.06 3 г  45 хв 
Підбірці 07.14 1 хв  07.15 3 г  54 хв 
Підзамче 07.21 14 хв  07.35 4 г  1 хв 
Львів 07.46 4 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6091 Здолбунів-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31