У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6092 Львів — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6092 сполученням Львів - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Львів о 10.08 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 14.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1460 Км, Полоничі, Куткор, Петричі, Кути, Броди, Михайлівка, Турки, Підлужжя, Мирогоща, Озеряни, Глинськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.08
Підзамче 10.19 2 хв  10.21 11 хв 
Підбірці 10.29 1 хв  10.30 21 хв 
1460 Км 10.36 1 хв  10.37 28 хв 
Борщовичи 10.40 1 хв  10.41 32 хв 
Залуги 10.43 1 хв  10.44 35 хв 
Полоничі 10.50 1 хв  10.51 42 хв 
Задвір'я 10.57 1 хв  10.58 49 хв 
Полтва 11.02 1 хв  11.03 54 хв 
Куткор 11.08 1 хв  11.09 1 г 
Красне 11.18 1 хв  11.19 1 г  10 хв 
Утишків 11.23 1 хв  11.24 1 г  15 хв 
Петричі 11.26 2 хв  11.28 1 г  18 хв 
Закомар'я 11.33 1 хв  11.34 1 г  25 хв 
Ожидів-Олесько 11.41 1 хв  11.42 1 г  33 хв 
Кути 11.49 1 хв  11.50 1 г  41 хв 
Заболотці 11.58 1 хв  11.59 1 г  50 хв 
Пониковиця 12.05 1 хв  12.06 1 г  57 хв 
Броди 12.13 14 хв  12.27 2 г  5 хв 
Радивилів 12.37 1 хв  12.38 2 г  29 хв 
58 Км 12.43 1 хв  12.44 2 г  35 хв 
Михайлівка 12.49 1 хв  12.50 2 г  41 хв 
Гаї Ситенські 12.54 1 хв  12.55 2 г  46 хв 
Рудня-Почаївська 13.01 1 хв  13.02 2 г  53 хв 
Турки 13.07 1 хв  13.08 2 г  59 хв 
Верба 13.12 1 хв  13.13 3 г  4 хв 
Птича 13.17 1 хв  13.18 3 г  9 хв 
Підлужжя 13.22 1 хв  13.23 3 г  14 хв 
Кам'яниця-Волинська 13.27 1 хв  13.28 3 г  19 хв 
Дубно 13.34 1 хв  13.35 3 г  26 хв 
Мирогоща 13.42 1 хв  13.43 3 г  34 хв 
Мокрів 13.49 1 хв  13.50 3 г  41 хв 
Заруддя 13.53 1 хв  13.54 3 г  45 хв 
Озеряни 14.01 1 хв  14.02 3 г  53 хв 
128 Км 14.07 1 хв  14.08 3 г  59 хв 
Ульбарів 14.11 1 хв  14.12 4 г  3 хв 
Глинськ 14.16 1 хв  14.17 4 г  8 хв 
Миколи Приходька 14.24 1 хв  14.25 4 г  16 хв 
Здолбунів-Пас. 14.31 4 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6092 Львів — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30