У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6093 Здолбунів-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 09.30 і прибуває на станцію Львів о 13.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Глинськ, Озеряни, Мирогоща, Підлужжя, Турки, Михайлівка, Броди, Кути, Петричі, Задвір'я, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 09.30
142 Км 09.33 1 хв  09.34 3 хв 
Миколи Приходька 09.35 1 хв  09.36 5 хв 
Глинськ 09.42 1 хв  09.43 12 хв 
Ульбарів 09.47 1 хв  09.48 17 хв 
128 Км 09.51 1 хв  09.52 21 хв 
Озеряни 09.56 1 хв  09.57 26 хв 
Заруддя 10.02 1 хв  10.03 32 хв 
Мокрів 10.06 1 хв  10.07 36 хв 
Мирогоща 10.13 1 хв  10.14 43 хв 
Дубно 10.21 1 хв  10.22 51 хв 
Кам'яниця-Волинська 10.28 1 хв  10.29 58 хв 
Підлужжя 10.32 1 хв  10.33 1 г  2 хв 
Птича 10.37 1 хв  10.38 1 г  7 хв 
Верба 10.42 1 хв  10.43 1 г  12 хв 
Турки 10.47 1 хв  10.48 1 г  17 хв 
Рудня-Почаївська 10.53 1 хв  10.54 1 г  23 хв 
Гаї Ситенські 11.00 1 хв  11.01 1 г  30 хв 
Михайлівка 11.05 1 хв  11.06 1 г  35 хв 
58 Км 11.12 1 хв  11.13 1 г  42 хв 
Радивилів 11.19 2 хв  11.21 1 г  49 хв 
Броди 11.30 2 хв  11.32 2 г 
Пониковиця 11.38 1 хв  11.39 2 г  8 хв 
Заболотці 11.45 1 хв  11.46 2 г  15 хв 
Кути 11.54 1 хв  11.55 2 г  24 хв 
Ожидів-Олесько 12.01 1 хв  12.02 2 г  31 хв 
Задвір'я 12.08 1 хв  12.09 2 г  38 хв 
Петричі 12.14 1 хв  12.15 2 г  44 хв 
Утишків 12.18 1 хв  12.19 2 г  48 хв 
Красне 12.26 4 хв  12.30 2 г  56 хв 
Задвір'я 12.39 1 хв  12.40 3 г  9 хв 
Борщовичи 12.49 1 хв  12.50 3 г  19 хв 
Підбірці 12.57 1 хв  12.58 3 г  27 хв 
Підзамче 13.04 3 хв  13.07 3 г  34 хв 
Блок пост 1479 Км 13.12 1 хв  13.13 3 г  42 хв 
Львів 13.19 3 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6093 Здолбунів-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930