У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6093 Здолбунів-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 09.30 і прибуває на станцію Львів о 13.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ульбарів, Заруддя, Дубно, Птича, Рудня-Почаївська, 58 Км, Пониковиця, Ожидів-Олесько, Утишків.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 09.30
Миколи Приходька 09.35 1 хв  09.36 5 хв 
Глинськ 09.42 1 хв  09.43 12 хв 
Ульбарів 09.47 1 хв  09.48 17 хв 
128 Км 09.51 1 хв  09.52 21 хв 
Озеряни 09.56 1 хв  09.57 26 хв 
Заруддя 10.02 1 хв  10.03 32 хв 
Мокрів 10.06 1 хв  10.07 36 хв 
Мирогоща 10.13 1 хв  10.14 43 хв 
Дубно 10.21 1 хв  10.22 51 хв 
Кам'яниця-Волинська 10.28 1 хв  10.29 58 хв 
Підлужжя 10.32 1 хв  10.33 1 г  2 хв 
Птича 10.37 1 хв  10.38 1 г  7 хв 
Верба 10.42 1 хв  10.43 1 г  12 хв 
Турки 10.47 1 хв  10.48 1 г  17 хв 
Рудня-Почаївська 10.53 1 хв  10.54 1 г  23 хв 
Гаї Ситенські 11.00 1 хв  11.01 1 г  30 хв 
Михайлівка 11.05 1 хв  11.06 1 г  35 хв 
58 Км 11.12 1 хв  11.13 1 г  42 хв 
Радивилів 11.19 2 хв  11.21 1 г  49 хв 
Броди 11.30 2 хв  11.32 2 г 
Пониковиця 11.38 1 хв  11.39 2 г  8 хв 
Заболотці 11.45 1 хв  11.46 2 г  15 хв 
Кути 11.54 1 хв  11.55 2 г  24 хв 
Ожидів-Олесько 12.01 1 хв  12.02 2 г  31 хв 
Закомар'я 12.08 1 хв  12.09 2 г  38 хв 
Петричі 12.14 1 хв  12.15 2 г  44 хв 
Утишків 12.18 1 хв  12.19 2 г  48 хв 
Красне 12.26 4 хв  12.30 2 г  56 хв 
Підзамче 13.04 3 хв  13.07 3 г  34 хв 
Львів 13.19 3 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6093 Здолбунів-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031