У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6094 Львів — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6094 сполученням Львів - Рівне відправляється зі станції Львів о 13.50 і прибуває на станцію Рівне о 18.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Утишків, Ожидів-Олесько, Пониковиця, 58 Км, Рудня-Почаївська, Птича, Дубно, Заруддя, Ульбарів, Здолбунів-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.50
Підзамче 14.00 2 хв  14.02 10 хв 
Красне 14.39 1 хв  14.40 49 хв 
Утишків 14.47 1 хв  14.48 57 хв 
Петричі 14.50 1 хв  14.51 1 г 
Закомар'я 14.55 1 хв  14.56 1 г  5 хв 
Ожидів-Олесько 15.02 8 хв  15.10 1 г  12 хв 
Кути 15.15 1 хв  15.16 1 г  25 хв 
Заболотці 15.23 1 хв  15.24 1 г  33 хв 
Пониковиця 15.30 1 хв  15.31 1 г  40 хв 
Броди 15.38 2 хв  15.40 1 г  48 хв 
Радивилів 15.49 1 хв  15.50 1 г  59 хв 
58 Км 15.55 1 хв  15.56 2 г  5 хв 
Михайлівка 16.01 1 хв  16.02 2 г  11 хв 
Гаї Ситенські 16.06 1 хв  16.07 2 г  16 хв 
Рудня-Почаївська 16.13 1 хв  16.14 2 г  23 хв 
Турки 16.19 1 хв  16.20 2 г  29 хв 
Верба 16.24 1 хв  16.25 2 г  34 хв 
Птича 16.29 1 хв  16.30 2 г  39 хв 
Підлужжя 16.34 1 хв  16.35 2 г  44 хв 
Кам'яниця-Волинська 16.39 1 хв  16.40 2 г  49 хв 
Дубно 16.46 1 хв  16.47 2 г  56 хв 
Мирогоща 16.54 1 хв  16.55 3 г  4 хв 
Мокрів 17.01 1 хв  17.02 3 г  11 хв 
Заруддя 17.05 1 хв  17.06 3 г  15 хв 
Озеряни 17.13 1 хв  17.14 3 г  23 хв 
128 Км 17.19 1 хв  17.20 3 г  29 хв 
Ульбарів 17.24 1 хв  17.25 3 г  34 хв 
Глинськ 17.29 1 хв  17.30 3 г  39 хв 
Миколи Приходька 17.36 1 хв  17.37 3 г  46 хв 
Здолбунів-Пас. 17.43 3 хв  17.46 3 г  53 хв 
Квасилів 17.50 1 хв  17.51 4 г 
Рівне 18.01 4 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6094 Львів — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31