У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6094-6093 Львів — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6094-6093 сполученням Львів - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Львів о 13.48 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 18.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Утишків, Ожидів-Олесько, Пониковиця, 58 Км, Рудня-Почаївська, Птича, Дубно, Заруддя, Ульбарів, Здолбунів-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.48
Підзамче 13.58 2 хв  14.00 10 хв 
Красне 14.37 3 хв  14.40 49 хв 
Утишків 14.47 1 хв  14.48 59 хв 
Петричі 14.50 1 хв  14.51 1 г  2 хв 
Закомар'я 14.55 1 хв  14.56 1 г  7 хв 
Ожидів-Олесько 15.02 8 хв  15.10 1 г  14 хв 
Кути 15.15 1 хв  15.16 1 г  27 хв 
Заболотці 15.23 1 хв  15.24 1 г  35 хв 
Пониковиця 15.30 1 хв  15.31 1 г  42 хв 
Броди 15.38 2 хв  15.40 1 г  50 хв 
Радивилів 15.49 1 хв  15.50 2 г  1 хв 
58 Км 15.55 1 хв  15.56 2 г  7 хв 
Михайлівка 16.01 1 хв  16.02 2 г  13 хв 
Гаї Ситенські 16.06 1 хв  16.07 2 г  18 хв 
Рудня-Почаївська 16.13 1 хв  16.14 2 г  25 хв 
Турки 16.19 1 хв  16.20 2 г  31 хв 
Верба 16.24 1 хв  16.25 2 г  36 хв 
Птича 16.29 1 хв  16.30 2 г  41 хв 
Підлужжя 16.34 1 хв  16.35 2 г  46 хв 
Кам'яниця-Волинська 16.39 1 хв  16.40 2 г  51 хв 
Дубно 16.46 1 хв  16.47 2 г  58 хв 
Мирогоща 16.54 1 хв  16.55 3 г  6 хв 
Мокрів 17.01 1 хв  17.02 3 г  13 хв 
Заруддя 17.05 1 хв  17.06 3 г  17 хв 
Озеряни 17.13 1 хв  17.14 3 г  25 хв 
128 Км 17.19 1 хв  17.20 3 г  31 хв 
Ульбарів 17.24 1 хв  17.25 3 г  36 хв 
Глинськ 17.29 1 хв  17.30 3 г  41 хв 
Миколи Приходька 17.36 1 хв  17.37 3 г  48 хв 
Здолбунів-Пас. 17.43 3 хв  17.46 3 г  55 хв 
Квасилів 17.50 1 хв  17.51 4 г  2 хв 
Рівне 18.01 16 хв  18.17 4 г  13 хв 
Здолбунів-Пас. 18.31 4 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6094-6093 Львів — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30