У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6095 Здолбунів-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6095 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 13.12 і прибуває на станцію Львів о 17.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ульбарів, Мокрів, Підлужжя, Рудня-Почаївська, Радивилів, Кути, Утишків, Задвір'я, 1460 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 13.12
142 Км 13.16 1 хв  13.17 4 хв 
Миколи Приходька 13.18 1 хв  13.19 6 хв 
Глинськ 13.26 1 хв  13.27 14 хв 
Ульбарів 13.32 1 хв  13.33 20 хв 
128 Км 13.36 1 хв  13.37 24 хв 
Озеряни 13.42 13 хв  13.55 30 хв 
Заруддя 14.00 1 хв  14.01 48 хв 
Мокрів 14.04 1 хв  14.05 52 хв 
Мирогоща 14.11 1 хв  14.12 59 хв 
Дубно 14.19 2 хв  14.21 1 г  7 хв 
Кам'яниця-Волинська 14.27 1 хв  14.28 1 г  15 хв 
Підлужжя 14.31 1 хв  14.32 1 г  19 хв 
Птича 14.36 1 хв  14.37 1 г  24 хв 
Верба 14.42 1 хв  14.43 1 г  30 хв 
Турки 14.47 1 хв  14.48 1 г  35 хв 
Рудня-Почаївська 14.53 1 хв  14.54 1 г  41 хв 
Гаї Ситенські 15.00 1 хв  15.01 1 г  48 хв 
Михайлівка 15.05 1 хв  15.06 1 г  53 хв 
58 Км 15.11 1 хв  15.12 1 г  59 хв 
Радивилів 15.19 2 хв  15.21 2 г  7 хв 
Броди 15.31 2 хв  15.33 2 г  19 хв 
Пониковиця 15.40 1 хв  15.41 2 г  28 хв 
Заболотці 15.47 1 хв  15.48 2 г  35 хв 
Кути 15.55 1 хв  15.56 2 г  43 хв 
Ожидів-Олесько 16.01 1 хв  16.02 2 г  49 хв 
Задвір'я 16.07 1 хв  16.08 2 г  55 хв 
Петричі 16.13 1 хв  16.14 3 г  1 хв 
Утишків 16.18 1 хв  16.19 3 г  6 хв 
Красне 16.27 2 хв  16.29 3 г  15 хв 
Куткор 16.35 1 хв  16.36 3 г  23 хв 
Полтва 16.41 1 хв  16.42 3 г  29 хв 
Задвір'я 16.47 1 хв  16.48 3 г  35 хв 
Полоничі 16.53 1 хв  16.54 3 г  41 хв 
Залуги 17.00 1 хв  17.01 3 г  48 хв 
Борщовичи 17.04 1 хв  17.05 3 г  52 хв 
1460 Км 17.09 1 хв  17.10 3 г  57 хв 
Підбірці 17.17 1 хв  17.18 4 г  5 хв 
Підзамче 17.24 2 хв  17.26 4 г  12 хв 
Блок пост 1479 Км 17.30 1 хв  17.31 4 г  18 хв 
Львів 17.35 4 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6095 Здолбунів-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930