У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6095 Здолбунів-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6095 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 13.12 і прибуває на станцію Львів о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ульбарів, Заруддя, Дубно, Птича, Рудня-Почаївська, 58 Км, Пониковиця, Ожидів-Олесько, Утишків, Полтва, Залуги, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 13.12
Миколи Приходька 13.18 1 хв  13.19 6 хв 
Глинськ 13.26 1 хв  13.27 14 хв 
Ульбарів 13.32 1 хв  13.33 20 хв 
128 Км 13.36 1 хв  13.37 24 хв 
Озеряни 13.42 13 хв  13.55 30 хв 
Заруддя 14.00 1 хв  14.01 48 хв 
Мокрів 14.04 1 хв  14.05 52 хв 
Мирогоща 14.11 1 хв  14.12 59 хв 
Дубно 14.19 2 хв  14.21 1 г  7 хв 
Кам'яниця-Волинська 14.27 1 хв  14.28 1 г  15 хв 
Підлужжя 14.31 1 хв  14.32 1 г  19 хв 
Птича 14.36 1 хв  14.37 1 г  24 хв 
Верба 14.42 1 хв  14.43 1 г  30 хв 
Турки 14.47 1 хв  14.48 1 г  35 хв 
Рудня-Почаївська 14.53 1 хв  14.54 1 г  41 хв 
Гаї Ситенські 15.00 1 хв  15.01 1 г  48 хв 
Михайлівка 15.05 1 хв  15.06 1 г  53 хв 
58 Км 15.11 1 хв  15.12 1 г  59 хв 
Радивилів 15.19 2 хв  15.21 2 г  7 хв 
Броди 15.31 2 хв  15.33 2 г  19 хв 
Пониковиця 15.40 1 хв  15.41 2 г  28 хв 
Заболотці 15.47 1 хв  15.48 2 г  35 хв 
Кути 15.55 1 хв  15.56 2 г  43 хв 
Ожидів-Олесько 16.01 1 хв  16.02 2 г  49 хв 
Закомар'я 16.07 1 хв  16.08 2 г  55 хв 
Петричі 16.12 1 хв  16.13 3 г 
Утишків 16.16 1 хв  16.17 3 г  4 хв 
Красне 16.25 2 хв  16.27 3 г  13 хв 
Куткор 16.33 1 хв  16.34 3 г  21 хв 
Полтва 16.39 1 хв  16.40 3 г  27 хв 
Задвір'я 16.45 13 хв  16.58 3 г  33 хв 
Полоничі 17.03 1 хв  17.04 3 г  51 хв 
Залуги 17.10 1 хв  17.11 3 г  58 хв 
Борщовичи 17.14 1 хв  17.15 4 г  2 хв 
1460 Км 17.19 1 хв  17.20 4 г  7 хв 
Підбірці 17.27 1 хв  17.28 4 г  15 хв 
Підзамче 17.34 2 хв  17.36 4 г  22 хв 
Львів 17.45 4 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6095 Здолбунів-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930