У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6095 Здолбунів-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6095 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 13.12 і прибуває на станцію Львів о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ульбарів, Заруддя, Дубно, Птича, Рудня-Почаївська, 58 Км, Пониковиця, Ожидів-Олесько, Утишків, Полтва, Залуги, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 13.12
Миколи Приходька 13.18 1 хв  13.19 6 хв 
Глинськ 13.26 1 хв  13.27 14 хв 
Ульбарів 13.32 1 хв  13.33 20 хв 
128 Км 13.36 1 хв  13.37 24 хв 
Озеряни 13.42 13 хв  13.55 30 хв 
Заруддя 14.00 1 хв  14.01 48 хв 
Мокрів 14.04 1 хв  14.05 52 хв 
Мирогоща 14.11 1 хв  14.12 59 хв 
Дубно 14.19 2 хв  14.21 1 г  7 хв 
Кам'яниця-Волинська 14.27 1 хв  14.28 1 г  15 хв 
Підлужжя 14.31 1 хв  14.32 1 г  19 хв 
Птича 14.36 1 хв  14.37 1 г  24 хв 
Верба 14.42 1 хв  14.43 1 г  30 хв 
Турки 14.47 1 хв  14.48 1 г  35 хв 
Рудня-Почаївська 14.53 1 хв  14.54 1 г  41 хв 
Гаї Ситенські 15.00 1 хв  15.01 1 г  48 хв 
Михайлівка 15.05 1 хв  15.06 1 г  53 хв 
58 Км 15.11 1 хв  15.12 1 г  59 хв 
Радивилів 15.19 2 хв  15.21 2 г  7 хв 
Броди 15.31 2 хв  15.33 2 г  19 хв 
Пониковиця 15.40 1 хв  15.41 2 г  28 хв 
Заболотці 15.47 1 хв  15.48 2 г  35 хв 
Кути 15.55 1 хв  15.56 2 г  43 хв 
Ожидів-Олесько 16.01 1 хв  16.02 2 г  49 хв 
Закомар'я 16.07 1 хв  16.08 2 г  55 хв 
Петричі 16.12 1 хв  16.13 3 г 
Утишків 16.16 1 хв  16.17 3 г  4 хв 
Красне 16.25 2 хв  16.27 3 г  13 хв 
Куткор 16.33 1 хв  16.34 3 г  21 хв 
Полтва 16.39 1 хв  16.40 3 г  27 хв 
Задвір'я 16.45 13 хв  16.58 3 г  33 хв 
Полоничі 17.03 1 хв  17.04 3 г  51 хв 
Залуги 17.10 1 хв  17.11 3 г  58 хв 
Борщовичи 17.14 1 хв  17.15 4 г  2 хв 
1460 Км 17.19 1 хв  17.20 4 г  7 хв 
Підбірці 17.27 1 хв  17.28 4 г  15 хв 
Підзамче 17.34 2 хв  17.36 4 г  22 хв 
Львів 17.45 4 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6095 Здолбунів-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30