У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6101 Слобідка — Подільськ-Жм. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6101 сполученням Слобідка - Подільськ-Жм. відправляється зі станції Слобідка о 06.13 і прибуває на станцію Подільськ-Жм. о 06.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прогрес, Дібровка, Шкільна, Борщі, Борщівка, Побережжя, Миколаївка, Подільськ-Північний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слобідка 06.13
Прогрес 06.19 1 хв  06.20 6 хв 
Дібровка 06.22 1 хв  06.23 9 хв 
Шкільна 06.27 1 хв  06.28 14 хв 
Борщі 06.30 1 хв  06.31 17 хв 
Борщівка 06.36 1 хв  06.37 23 хв 
Побережжя 06.41 1 хв  06.42 28 хв 
Миколаївка 06.45 1 хв  06.46 32 хв 
Подільськ-Північний 06.49 1 хв  06.50 36 хв 
Подільськ-Жм. 06.52 39 хв 

У розкладі поїзда 6101 Слобідка — Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031