У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6102 Мостиська-2 — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6102 сполученням Мостиська-2 - Львів відправляється зі станції Мостиська-2 о 04.45 і прибуває на станцію Львів о 06.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мостиська 1, Арламівська Воля, Заріччя(Берегове), Княжий Міст, Родатичі, Братковичі, Кам'янобрід, Цунів, Суховоля, Рудне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська-2 04.45
Тщенець 04.51 1 хв  04.52 6 хв 
Мостиська 1 04.58 1 хв  04.59 13 хв 
Підгать 05.04 1 хв  05.05 19 хв 
Арламівська Воля 05.08 1 хв  05.09 23 хв 
Хоросниця 05.13 1 хв  05.14 28 хв 
Заріччя(Берегове) 05.18 1 хв  05.19 33 хв 
Судова Вишня 05.26 1 хв  05.27 41 хв 
Княжий Міст 05.30 1 хв  05.31 45 хв 
Бар 05.35 1 хв  05.36 50 хв 
Родатичі 05.39 1 хв  05.40 54 хв 
Волчухи 05.43 1 хв  05.44 58 хв 
Братковичі 05.47 1 хв  05.48 1 г  2 хв 
Городок Львівський 05.54 1 хв  05.55 1 г  9 хв 
Кам'янобрід 06.00 1 хв  06.01 1 г  15 хв 
Затока 06.05 1 хв  06.06 1 г  20 хв 
Цунів 06.10 1 хв  06.11 1 г  25 хв 
Мшана 06.16 1 хв  06.17 1 г  31 хв 
Суховоля 06.22 1 хв  06.23 1 г  37 хв 
Зимна Вода 06.26 1 хв  06.27 1 г  41 хв 
Рудне 06.31 1 хв  06.32 1 г  46 хв 
5-й Парк 06.36 1 хв  06.37 1 г  51 хв 
Львів 06.47 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6102 Мостиська-2 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30