У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6102 Мостиська-2 — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6102 сполученням Мостиська-2 - Львів відправляється зі станції Мостиська-2 о 04.45 і прибуває на станцію Львів о 06.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мостиська 1, Арламівська Воля, Заріччя(Берегове), Княжий Міст, Родатичі, Братковичі, Кам'янобрід, Цунів, Суховоля, Рудне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська-2 04.45
Тщенець 04.51 1 хв  04.52 6 хв 
Мостиська 1 04.58 2 хв  05.00 13 хв 
Підгать 05.06 1 хв  05.07 21 хв 
Арламівська Воля 05.10 1 хв  05.11 25 хв 
Хоросниця 05.15 1 хв  05.16 30 хв 
Заріччя(Берегове) 05.20 1 хв  05.21 35 хв 
Судова Вишня 05.30 1 хв  05.31 45 хв 
Княжий Міст 05.34 1 хв  05.35 49 хв 
Бар 05.39 1 хв  05.40 54 хв 
Родатичі 05.43 1 хв  05.44 58 хв 
Волчухи 05.47 1 хв  05.48 1 г  2 хв 
Братковичі 05.51 1 хв  05.52 1 г  6 хв 
Городок Львівський 05.57 1 хв  05.58 1 г  12 хв 
Кам'янобрід 06.03 1 хв  06.04 1 г  18 хв 
Затока 06.08 1 хв  06.09 1 г  23 хв 
Цунів 06.13 1 хв  06.14 1 г  28 хв 
Мшана 06.19 1 хв  06.20 1 г  34 хв 
Суховоля 06.25 1 хв  06.26 1 г  40 хв 
Зимна Вода 06.29 1 хв  06.30 1 г  44 хв 
Рудне 06.34 1 хв  06.35 1 г  49 хв 
5-й Парк 06.39 3 хв  06.42 1 г  54 хв 
Львів 06.50 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6102 Мостиська-2 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції