У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6103 Чаплине — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6103 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний відправляється зі станції Чаплине о 03.22 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, Іларіонове, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 03.22
Краснощокове 03.30 1 хв  03.31 8 хв 
Улянівка 03.40 1 хв  03.41 18 хв 
Васильківка 03.45 1 хв  03.46 23 хв 
284 Км 03.50 1 хв  03.51 28 хв 
283 Км 03.53 1 хв  03.54 31 хв 
Крутоярка 03.58 1 хв  03.59 36 хв 
276 Км 04.02 1 хв  04.03 40 хв 
Письменна 04.06 1 хв  04.07 44 хв 
269 Км 04.10 1 хв  04.11 48 хв 
267 Км 04.14 1 хв  04.15 52 хв 
Терса 04.17 1 хв  04.18 55 хв 
262 км 04.21 1 хв  04.22 59 хв 
Роздори 04.29 1 хв  04.30 1 г  7 хв 
251 Км 04.34 1 хв  04.35 1 г  12 хв 
Вишнівецьке 04.38 1 хв  04.39 1 г  16 хв 
242 Км 04.44 2 хв  04.46 1 г  22 хв 
239 Км 04.49 1 хв  04.50 1 г  27 хв 
Синельникове-2 04.55 1 хв  04.56 1 г  33 хв 
235 Км 04.58 1 хв  04.59 1 г  36 хв 
230 Км 05.02 1 хв  05.03 1 г  40 хв 
Хорошеве 05.06 1 хв  05.07 1 г  44 хв 
225 Км 05.10 1 хв  05.11 1 г  48 хв 
222 Км 05.14 1 хв  05.15 1 г  52 хв 
Іларіонове 05.23 1 хв  05.24 2 г  1 хв 
212 Км 05.28 1 хв  05.29 2 г  6 хв 
207 Км 05.33 1 хв  05.34 2 г  11 хв 
Ігрень 05.38 1 хв  05.39 2 г  16 хв 
Ксеніївка 05.41 2 хв  05.43 2 г  19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 05.48 2 хв  05.50 2 г  26 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 05.52 1 хв  05.53 2 г  30 хв 
196 Км 05.56 1 хв  05.57 2 г  34 хв 
Нижньодніпровськ 06.00 1 хв  06.01 2 г  38 хв 
193 Км 06.04 2 хв  06.06 2 г  42 хв 
Дніпро-Головний 06.13 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6103 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30