У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6103 Чаплине — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6103 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний відправляється зі станції Чаплине о 03.19 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, Іларіонове, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 03.19
Краснощокове 03.27 1 хв  03.28 8 хв 
Улянівка 03.37 1 хв  03.38 18 хв 
Васильківка 03.42 1 хв  03.43 23 хв 
284 Км 03.47 1 хв  03.48 28 хв 
283 Км 03.50 1 хв  03.51 31 хв 
Крутоярка 03.55 1 хв  03.56 36 хв 
276 Км 03.59 1 хв  04.00 40 хв 
Письменна 04.03 1 хв  04.04 44 хв 
269 Км 04.07 1 хв  04.08 48 хв 
267 Км 04.11 1 хв  04.12 52 хв 
Терса 04.14 1 хв  04.15 55 хв 
262 км 04.18 1 хв  04.19 59 хв 
Роздори 04.26 1 хв  04.27 1 г  7 хв 
251 Км 04.31 1 хв  04.32 1 г  12 хв 
Вишнівецьке 04.35 1 хв  04.36 1 г  16 хв 
242 Км 04.41 2 хв  04.43 1 г  22 хв 
239 Км 04.46 1 хв  04.47 1 г  27 хв 
Синельникове-2 04.52 1 хв  04.53 1 г  33 хв 
235 Км 04.55 1 хв  04.56 1 г  36 хв 
230 Км 04.59 1 хв  05.00 1 г  40 хв 
Хорошеве 05.03 1 хв  05.04 1 г  44 хв 
225 Км 05.07 1 хв  05.08 1 г  48 хв 
222 Км 05.11 1 хв  05.12 1 г  52 хв 
Іларіонове 05.20 1 хв  05.21 2 г  1 хв 
212 Км 05.25 1 хв  05.26 2 г  6 хв 
207 Км 05.30 1 хв  05.31 2 г  11 хв 
Ігрень 05.35 1 хв  05.36 2 г  16 хв 
Ксеніївка 05.38 2 хв  05.40 2 г  19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 05.45 2 хв  05.47 2 г  26 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 05.49 1 хв  05.50 2 г  30 хв 
196 Км 05.53 1 хв  05.54 2 г  34 хв 
Нижньодніпровськ 05.57 1 хв  05.58 2 г  38 хв 
193 Км 06.01 2 хв  06.03 2 г  42 хв 
Дніпро-Головний 06.10 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6103 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31