У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6103-6104 Львів — Мостиська(митниця) Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6103-6104 сполученням Львів - Мостиська(митниця) відправляється зі станції Львів о 05.41 і прибуває на станцію Мостиська(митниця) о 07.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудне, Суховоля, Цунів, Кам'янобрід, Братковичі, Родатичі, Княжий Міст, Заріччя(Берегове), Арламівська Воля, Мостиська 1, Мостиська-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 05.41
5-й Парк 05.50 1 хв  05.51 9 хв 
Рудне 05.55 1 хв  05.56 14 хв 
Зимна Вода 05.59 1 хв  06.00 18 хв 
Суховоля 06.05 1 хв  06.06 24 хв 
Мшана 06.11 1 хв  06.12 30 хв 
Цунів 06.17 1 хв  06.18 36 хв 
Затока 06.22 1 хв  06.23 41 хв 
Кам'янобрід 06.27 1 хв  06.28 46 хв 
Городок Львівський 06.34 1 хв  06.35 53 хв 
Братковичі 06.40 1 хв  06.41 59 хв 
Волчухи 06.44 1 хв  06.45 1 г  3 хв 
Родатичі 06.47 1 хв  06.48 1 г  6 хв 
Бар 06.51 1 хв  06.52 1 г  10 хв 
Княжий Міст 06.55 1 хв  06.56 1 г  14 хв 
Судова Вишня 07.00 1 хв  07.01 1 г  19 хв 
Заріччя(Берегове) 07.06 1 хв  07.07 1 г  25 хв 
Хоросниця 07.11 1 хв  07.12 1 г  30 хв 
Арламівська Воля 07.16 1 хв  07.17 1 г  35 хв 
Підгать 07.20 1 хв  07.21 1 г  39 хв 
Мостиська 1 07.27 1 хв  07.28 1 г  46 хв 
Тщенець 07.34 1 хв  07.35 1 г  53 хв 
Мостиська-2 07.40 5 хв  07.45 1 г  59 хв 
Мостиська(митниця) 07.55 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6103-6104 Львів — Мостиська(митниця) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031