У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6105 Південнодонбаська — Маріуполь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6105 сполученням Південнодонбаська - Маріуполь відправляється зі станції Південнодонбаська о 08.05 і прибуває на станцію Маріуполь о 10.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Велико-Анадоль, Волноваха, Карань, Кальчик, Асланове, Сартана.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Південнодонбаська 08.05
Велико-Анадоль 08.16 1 хв  08.17 11 хв 
Волноваха 08.37 8 хв  08.45 32 хв 
Карань 09.11 1 хв  09.12 1 г  6 хв 
Кальчик 09.41 1 хв  09.42 1 г  36 хв 
Асланове 09.55 1 хв  09.56 1 г  50 хв 
Сартана 10.13 1 хв  10.14 2 г  8 хв 
Маріуполь 10.39 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6105 Південнодонбаська — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30