У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6106 Мостиська(митниця) — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6106 сполученням Мостиська(митниця) - Львів відправляється зі станції Мостиська(митниця) о 05.40 і прибуває на станцію Львів о 08.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Тщенець, Підгать, Хоросниця, Судова Вишня, Бар, Волчухи, Городок Львівський, Затока, Мшана, Зимна Вода, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська(митниця) 05.40
Мостиська-2 05.50 10 хв  06.00 10 хв 
Тщенець 06.06 1 хв  06.07 26 хв 
Мостиська 1 06.13 1 хв  06.14 33 хв 
Підгать 06.19 1 хв  06.20 39 хв 
Арламівська Воля 06.23 1 хв  06.24 43 хв 
Хоросниця 06.28 1 хв  06.29 48 хв 
Заріччя(Берегове) 06.33 1 хв  06.34 53 хв 
Судова Вишня 06.41 1 хв  06.42 1 г  1 хв 
Княжий Міст 06.45 1 хв  06.46 1 г  5 хв 
Бар 06.50 1 хв  06.51 1 г  10 хв 
Родатичі 06.54 1 хв  06.55 1 г  14 хв 
Волчухи 06.58 1 хв  06.59 1 г  18 хв 
Братковичі 07.02 1 хв  07.03 1 г  22 хв 
Городок Львівський 07.09 1 хв  07.10 1 г  29 хв 
Кам'янобрід 07.15 1 хв  07.16 1 г  35 хв 
Затока 07.20 1 хв  07.21 1 г  40 хв 
Цунів 07.25 1 хв  07.26 1 г  45 хв 
Мшана 07.31 1 хв  07.32 1 г  51 хв 
Суховоля 07.37 1 хв  07.38 1 г  57 хв 
Зимна Вода 07.41 1 хв  07.42 2 г  1 хв 
Рудне 07.46 1 хв  07.47 2 г  6 хв 
5-й Парк 07.51 1 хв  07.52 2 г  11 хв 
Львів 08.00 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6106 Мостиська(митниця) — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції