У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6107-6108 Мостиська(митниця) — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6107-6108 сполученням Мостиська(митниця) - Львів відправляється зі станції Мостиська(митниця) о 08.05 і прибуває на станцію Львів о 10.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тщенець, Підгать, Хоросниця, Судова Вишня, Бар, Волчухи, Городок Львівський, Затока, Мшана, Зимна Вода, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська(митниця) 08.05
Мостиська-2 08.15 8 хв  08.23 10 хв 
Тщенець 08.29 1 хв  08.30 24 хв 
Мостиська 1 08.37 1 хв  08.38 32 хв 
Підгать 08.43 1 хв  08.44 38 хв 
Арламівська Воля 08.47 1 хв  08.48 42 хв 
Хоросниця 08.52 1 хв  08.53 47 хв 
Заріччя(Берегове) 08.58 1 хв  08.59 53 хв 
Судова Вишня 09.05 1 хв  09.06 1 г 
Княжий Міст 09.09 1 хв  09.10 1 г  4 хв 
Бар 09.14 1 хв  09.15 1 г  9 хв 
Родатичі 09.18 1 хв  09.19 1 г  13 хв 
Волчухи 09.22 1 хв  09.23 1 г  17 хв 
Братковичі 09.26 1 хв  09.27 1 г  21 хв 
Городок Львівський 09.33 2 хв  09.35 1 г  28 хв 
Кам'янобрід 09.40 1 хв  09.41 1 г  35 хв 
Затока 09.46 2 хв  09.48 1 г  41 хв 
Цунів 09.53 1 хв  09.54 1 г  48 хв 
Мшана 10.01 1 хв  10.02 1 г  56 хв 
Суховоля 10.07 1 хв  10.08 2 г  2 хв 
Зимна Вода 10.13 1 хв  10.14 2 г  8 хв 
Рудне 10.20 2 хв  10.22 2 г  15 хв 
5-й Парк 10.27 2 хв  10.29 2 г  22 хв 
Львів 10.38 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6107-6108 Мостиська(митниця) — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції