У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6107-6108 Мостиська(митниця) — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6107-6108 сполученням Мостиська(митниця) - Львів відправляється зі станції Мостиська(митниця) о 08.05 і прибуває на станцію Львів о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Тщенець, Підгать, Хоросниця, Судова Вишня, Бар, Волчухи, Городок Львівський, Затока, Мшана, Зимна Вода, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська(митниця) 08.05
Мостиська-2 08.15 5 хв  08.20 10 хв 
Тщенець 08.26 1 хв  08.27 21 хв 
Мостиська 1 08.34 1 хв  08.35 29 хв 
Підгать 08.40 1 хв  08.41 35 хв 
Арламівська Воля 08.44 1 хв  08.45 39 хв 
Хоросниця 08.49 1 хв  08.50 44 хв 
Заріччя(Берегове) 08.55 1 хв  08.56 50 хв 
Судова Вишня 09.02 1 хв  09.03 57 хв 
Княжий Міст 09.06 1 хв  09.07 1 г  1 хв 
Бар 09.11 1 хв  09.12 1 г  6 хв 
Родатичі 09.15 1 хв  09.16 1 г  10 хв 
Волчухи 09.19 1 хв  09.20 1 г  14 хв 
Братковичі 09.24 1 хв  09.25 1 г  19 хв 
Городок Львівський 09.31 2 хв  09.33 1 г  26 хв 
Кам'янобрід 09.38 1 хв  09.39 1 г  33 хв 
Затока 09.44 2 хв  09.46 1 г  39 хв 
Цунів 09.51 1 хв  09.52 1 г  46 хв 
Мшана 09.59 1 хв  10.00 1 г  54 хв 
Суховоля 10.05 1 хв  10.06 2 г 
Зимна Вода 10.11 1 хв  10.12 2 г  6 хв 
Рудне 10.18 2 хв  10.20 2 г  13 хв 
5-й Парк 10.25 1 хв  10.26 2 г  20 хв 
Львів 10.35 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6107-6108 Мостиська(митниця) — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30