У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6108 Маріуполь — Південнодонбаська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6108 сполученням Маріуполь - Південнодонбаська відправляється зі станції Маріуполь о 17.19 і прибуває на станцію Південнодонбаська о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сартана, Асланове, Кальчик, Карань, Волноваха, Велико-Анадоль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 17.19
Сартана 17.44 1 хв  17.45 25 хв 
Асланове 18.03 1 хв  18.04 44 хв 
Кальчик 18.17 1 хв  18.18 58 хв 
Карань 18.47 1 хв  18.48 1 г  28 хв 
Волноваха 19.14 5 хв  19.19 1 г  55 хв 
Велико-Анадоль 19.39 1 хв  19.40 2 г  20 хв 
Південнодонбаська 19.50 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6108 Маріуполь — Південнодонбаська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30