У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6109 Львів — Мостиська-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6109 сполученням Львів - Мостиська-2 відправляється зі станції Львів о 08.45 і прибуває на станцію Мостиська-2 о 10.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудне, Суховоля, Цунів, Кам'янобрід, Братковичі, Родатичі, Княжий Міст, Заріччя(Берегове), Арламівська Воля, Мостиська 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 08.45
5-й Парк 08.54 2 хв  08.56 9 хв 
Рудне 09.00 1 хв  09.01 15 хв 
Зимна Вода 09.05 1 хв  09.06 20 хв 
Суховоля 09.09 2 хв  09.11 24 хв 
Мшана 09.16 1 хв  09.17 31 хв 
Цунів 09.22 1 хв  09.23 37 хв 
Затока 09.28 1 хв  09.29 43 хв 
Кам'янобрід 09.33 1 хв  09.34 48 хв 
Городок Львівський 09.39 1 хв  09.40 54 хв 
Братковичі 09.46 1 хв  09.47 1 г  1 хв 
Волчухи 09.50 1 хв  09.51 1 г  5 хв 
Родатичі 09.54 1 хв  09.55 1 г  9 хв 
Бар 09.58 1 хв  09.59 1 г  13 хв 
Княжий Міст 10.03 1 хв  10.04 1 г  18 хв 
Судова Вишня 10.08 1 хв  10.09 1 г  23 хв 
Заріччя(Берегове) 10.14 1 хв  10.15 1 г  29 хв 
Хоросниця 10.19 1 хв  10.20 1 г  34 хв 
Арламівська Воля 10.24 1 хв  10.25 1 г  39 хв 
Підгать 10.28 1 хв  10.29 1 г  43 хв 
Мостиська 1 10.35 1 хв  10.36 1 г  50 хв 
Тщенець 10.41 1 хв  10.42 1 г  56 хв 
Мостиська-2 10.48 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6109 Львів — Мостиська-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30