У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6109 Межова — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6109 сполученням Межова - Дніпро-Головний відправляється зі станції Межова о 03.13 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 07.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 337 Км, Краснощокове, 283 Км, 269 Км, Роздори, 239 Км, Хорошеве, Іларіонове, Ксеніївка, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Межова 03.13
N18 03.16 1 хв  03.17 3 хв 
347 Км 03.20 1 хв  03.21 7 хв 
Кирпичеве 03.24 1 хв  03.25 11 хв 
337 Км 03.32 1 хв  03.33 19 хв 
Демурине 03.40 1 хв  03.41 27 хв 
Просяна 03.54 1 хв  03.55 41 хв 
Чаплине 04.10 2 хв  04.12 57 хв 
Краснощокове 04.20 1 хв  04.21 1 г  7 хв 
Улянівка 04.30 1 хв  04.31 1 г  17 хв 
Васильківка 04.35 1 хв  04.36 1 г  22 хв 
284 Км 04.40 1 хв  04.41 1 г  27 хв 
283 Км 04.43 1 хв  04.44 1 г  30 хв 
Крутоярка 04.48 1 хв  04.49 1 г  35 хв 
276 Км 04.52 1 хв  04.53 1 г  39 хв 
Письменна 04.56 1 хв  04.57 1 г  43 хв 
269 Км 05.00 1 хв  05.01 1 г  47 хв 
267 Км 05.04 1 хв  05.05 1 г  51 хв 
Терса 05.07 1 хв  05.08 1 г  54 хв 
262 км 05.11 1 хв  05.12 1 г  58 хв 
Роздори 05.19 1 хв  05.20 2 г  6 хв 
251 Км 05.24 1 хв  05.25 2 г  11 хв 
Вишнівецьке 05.28 1 хв  05.29 2 г  15 хв 
242 Км 05.34 2 хв  05.36 2 г  21 хв 
239 Км 05.39 1 хв  05.40 2 г  26 хв 
Синельникове-2 05.45 1 хв  05.46 2 г  32 хв 
235 Км 05.48 1 хв  05.49 2 г  35 хв 
230 Км 05.52 1 хв  05.53 2 г  39 хв 
Хорошеве 05.56 1 хв  05.57 2 г  43 хв 
225 Км 06.00 1 хв  06.01 2 г  47 хв 
222 Км 06.04 1 хв  06.05 2 г  51 хв 
219 Км 06.08 1 хв  06.09 2 г  55 хв 
Іларіонове 06.13 1 хв  06.14 3 г 
212 Км 06.18 1 хв  06.19 3 г  5 хв 
207 Км 06.23 1 хв  06.24 3 г  10 хв 
Ігрень 06.28 19 хв  06.47 3 г  15 хв 
Ксеніївка 06.50 2 хв  06.52 3 г  37 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 06.56 2 хв  06.58 3 г  43 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 07.00 4 хв  07.04 3 г  47 хв 
196 Км 07.08 1 хв  07.09 3 г  55 хв 
Нижньодніпровськ 07.11 1 хв  07.12 3 г  58 хв 
193 Км 07.15 2 хв  07.17 4 г  2 хв 
Дніпро-Головний 07.24 4 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6109 Межова — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728