У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6109 Межова — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6109 сполученням Межова - Дніпро-Головний відправляється зі станції Межова о 03.13 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 07.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як N23, Васильківка, 276 Км, Терса, Вишнівецьке, 235 Км, 222 Км, 207 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Пост Амур.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Межова 03.13
Кирпичеве 03.24 1 хв  03.25 11 хв 
Демурине 03.40 1 хв  03.41 27 хв 
Просяна 03.54 1 хв  03.55 41 хв 
N23 04.03 1 хв  04.04 50 хв 
Чаплине 04.10 2 хв  04.12 57 хв 
Краснощокове 04.20 1 хв  04.21 1 г  7 хв 
Улянівка 04.30 1 хв  04.31 1 г  17 хв 
Васильківка 04.35 1 хв  04.36 1 г  22 хв 
284 Км 04.40 1 хв  04.41 1 г  27 хв 
283 Км 04.43 1 хв  04.44 1 г  30 хв 
Крутоярка 04.48 1 хв  04.49 1 г  35 хв 
276 Км 04.52 1 хв  04.53 1 г  39 хв 
Письменна 04.56 1 хв  04.57 1 г  43 хв 
269 Км 05.01 1 хв  05.02 1 г  48 хв 
267 Км 05.05 1 хв  05.06 1 г  52 хв 
Терса 05.08 1 хв  05.09 1 г  55 хв 
262 км 05.12 1 хв  05.13 1 г  59 хв 
Роздори 05.19 1 хв  05.20 2 г  6 хв 
251 Км 05.25 1 хв  05.26 2 г  12 хв 
Вишнівецьке 05.28 1 хв  05.29 2 г  15 хв 
242 Км 05.36 2 хв  05.38 2 г  23 хв 
239 Км 05.41 1 хв  05.42 2 г  28 хв 
Синельникове-2 05.45 1 хв  05.46 2 г  32 хв 
235 Км 05.50 1 хв  05.51 2 г  37 хв 
230 Км 05.54 1 хв  05.55 2 г  41 хв 
Хорошеве 05.58 1 хв  05.59 2 г  45 хв 
225 Км 06.02 1 хв  06.03 2 г  49 хв 
222 Км 06.06 1 хв  06.07 2 г  53 хв 
219 Км 06.10 1 хв  06.11 2 г  57 хв 
Іларіонове 06.13 1 хв  06.14 3 г 
212 Км 06.20 1 хв  06.21 3 г  7 хв 
207 Км 06.25 1 хв  06.26 3 г  12 хв 
Ігрень 06.28 19 хв  06.47 3 г  15 хв 
Ксеніївка 06.50 2 хв  06.52 3 г  37 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 06.56 2 хв  06.58 3 г  43 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 07.00 4 хв  07.04 3 г  47 хв 
196 Км 07.08 1 хв  07.09 3 г  55 хв 
Нижньодніпровськ 07.11 1 хв  07.12 3 г  58 хв 
193 Км 07.15 2 хв  07.17 4 г  2 хв 
Пост Амур 07.20 1 хв  07.21 4 г  7 хв 
Дніпро-Головний 07.24 4 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6109 Межова — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031