У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6110 Мостиська(митниця) — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6110 сполученням Мостиська(митниця) - Львів відправляється зі станції Мостиська(митниця) о 07.48 і прибуває на станцію Львів о 10.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Тщенець, Підгать, Хоросниця, Судова Вишня, Бар, Волчухи, Городок Львівський, Затока, Мшана, Зимна Вода, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська(митниця) 07.48
Мостиська-2 07.58 8 хв  08.06 10 хв 
Тщенець 08.11 1 хв  08.12 23 хв 
Мостиська 1 08.18 1 хв  08.19 30 хв 
Підгать 08.24 1 хв  08.25 36 хв 
Арламівська Воля 08.28 1 хв  08.29 40 хв 
Хоросниця 08.33 1 хв  08.34 45 хв 
Заріччя(Берегове) 08.39 1 хв  08.40 51 хв 
Судова Вишня 08.45 2 хв  08.47 57 хв 
Княжий Міст 08.51 1 хв  08.52 1 г  3 хв 
Бар 08.56 1 хв  08.57 1 г  8 хв 
Родатичі 09.00 1 хв  09.01 1 г  12 хв 
Волчухи 09.04 1 хв  09.05 1 г  16 хв 
Братковичі 09.09 1 хв  09.10 1 г  21 хв 
Городок Львівський 09.14 1 хв  09.15 1 г  26 хв 
Кам'янобрід 09.19 1 хв  09.20 1 г  31 хв 
Затока 09.24 1 хв  09.25 1 г  36 хв 
Цунів 09.29 1 хв  09.30 1 г  41 хв 
Мшана 09.35 1 хв  09.36 1 г  47 хв 
Суховоля 09.41 1 хв  09.42 1 г  53 хв 
Зимна Вода 09.45 1 хв  09.46 1 г  57 хв 
Рудне 09.50 1 хв  09.51 2 г  2 хв 
5-й Парк 09.55 1 хв  09.56 2 г  7 хв 
Львів 10.02 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6110 Мостиська(митниця) — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31