У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6110 Мостиська-2 — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6110 сполученням Мостиська-2 - Львів відправляється зі станції Мостиська-2 о 12.49 і прибуває на станцію Львів о 14.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мостиська 1, Арламівська Воля, Заріччя(Берегове), Княжий Міст, Родатичі, Братковичі, Кам'янобрід, Цунів, Суховоля, Рудне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська-2 12.49
Тщенець 12.55 1 хв  12.56 6 хв 
Мостиська 1 13.01 1 хв  13.02 12 хв 
Підгать 13.08 1 хв  13.09 19 хв 
Арламівська Воля 13.12 1 хв  13.13 23 хв 
Хоросниця 13.17 1 хв  13.18 28 хв 
Заріччя(Берегове) 13.22 1 хв  13.23 33 хв 
Судова Вишня 13.30 2 хв  13.32 41 хв 
Княжий Міст 13.35 1 хв  13.36 46 хв 
Бар 13.41 1 хв  13.42 52 хв 
Родатичі 13.45 1 хв  13.46 56 хв 
Волчухи 13.49 1 хв  13.50 1 г 
Братковичі 13.53 1 хв  13.54 1 г  4 хв 
Городок Львівський 13.58 1 хв  13.59 1 г  9 хв 
Кам'янобрід 14.03 1 хв  14.04 1 г  14 хв 
Затока 14.08 1 хв  14.09 1 г  19 хв 
Цунів 14.13 1 хв  14.14 1 г  24 хв 
Мшана 14.19 1 хв  14.20 1 г  30 хв 
Суховоля 14.25 1 хв  14.26 1 г  36 хв 
Зимна Вода 14.29 1 хв  14.30 1 г  40 хв 
Рудне 14.33 1 хв  14.34 1 г  44 хв 
5-й Парк 14.37 2 хв  14.39 1 г  48 хв 
Львів 14.48 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6110 Мостиська-2 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031