У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6110 Мостиська-2 — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6110 сполученням Мостиська-2 - Львів відправляється зі станції Мостиська-2 о 12.54 і прибуває на станцію Львів о 14.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мостиська 1, Арламівська Воля, Заріччя(Берегове), Княжий Міст, Родатичі, Братковичі, Кам'янобрід, Цунів, Суховоля, Рудне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська-2 12.54
Тщенець 13.00 1 хв  13.01 6 хв 
Мостиська 1 13.06 1 хв  13.07 12 хв 
Підгать 13.12 1 хв  13.13 18 хв 
Арламівська Воля 13.16 1 хв  13.17 22 хв 
Хоросниця 13.21 1 хв  13.22 27 хв 
Заріччя(Берегове) 13.26 1 хв  13.27 32 хв 
Судова Вишня 13.34 2 хв  13.36 40 хв 
Княжий Міст 13.39 1 хв  13.40 45 хв 
Бар 13.44 1 хв  13.45 50 хв 
Родатичі 13.48 1 хв  13.49 54 хв 
Волчухи 13.52 1 хв  13.53 58 хв 
Братковичі 13.56 1 хв  13.57 1 г  2 хв 
Городок Львівський 14.01 1 хв  14.02 1 г  7 хв 
Кам'янобрід 14.06 1 хв  14.07 1 г  12 хв 
Затока 14.11 1 хв  14.12 1 г  17 хв 
Цунів 14.16 1 хв  14.17 1 г  22 хв 
Мшана 14.22 1 хв  14.23 1 г  28 хв 
Суховоля 14.28 1 хв  14.29 1 г  34 хв 
Зимна Вода 14.32 1 хв  14.33 1 г  38 хв 
Рудне 14.36 1 хв  14.37 1 г  42 хв 
5-й Парк 14.40 3 хв  14.43 1 г  46 хв 
Львів 14.51 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6110 Мостиська-2 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031