У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6111 Львів — Мостиська-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6111 сполученням Львів - Мостиська-2 відправляється зі станції Львів о 14.05 і прибуває на станцію Мостиська-2 о 16.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудне, Суховоля, Цунів, Кам'янобрід, Братковичі, Родатичі, Княжий Міст, Заріччя(Берегове), Арламівська Воля, Мостиська 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.05
5-й Парк 14.15 1 хв  14.16 10 хв 
Рудне 14.20 1 хв  14.21 15 хв 
Зимна Вода 14.25 1 хв  14.26 20 хв 
Суховоля 14.30 1 хв  14.31 25 хв 
Мшана 14.35 1 хв  14.36 30 хв 
Цунів 14.40 1 хв  14.41 35 хв 
Затока 14.45 1 хв  14.46 40 хв 
Кам'янобрід 14.51 1 хв  14.52 46 хв 
Городок Львівський 14.59 1 хв  15.00 54 хв 
Братковичі 15.06 1 хв  15.07 1 г  1 хв 
Волчухи 15.10 1 хв  15.11 1 г  5 хв 
Родатичі 15.14 1 хв  15.15 1 г  9 хв 
Бар 15.17 1 хв  15.18 1 г  12 хв 
Княжий Міст 15.22 1 хв  15.23 1 г  17 хв 
Судова Вишня 15.27 1 хв  15.28 1 г  22 хв 
Заріччя(Берегове) 15.33 1 хв  15.34 1 г  28 хв 
Хоросниця 15.36 2 хв  15.38 1 г  31 хв 
Арламівська Воля 15.43 1 хв  15.44 1 г  38 хв 
Підгать 15.47 1 хв  15.48 1 г  42 хв 
Мостиська 1 15.54 1 хв  15.55 1 г  49 хв 
Тщенець 16.01 1 хв  16.02 1 г  56 хв 
Мостиська-2 16.09 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6111 Львів — Мостиська-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031