У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6112/6111 Дніпро-Головний — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6112/6111 сполученням Дніпро-Головний - Синельникове-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 08.09 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 09.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ксеніївка, Ігрень, Іларіонове, Хорошеве, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 08.09
Нижньодніпровськ 08.19 1 хв  08.20 10 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 08.27 1 хв  08.28 18 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 08.30 1 хв  08.31 21 хв 
Ксеніївка 08.34 1 хв  08.35 25 хв 
Ігрень 08.37 1 хв  08.38 28 хв 
Іларіонове 08.49 1 хв  08.50 40 хв 
Хорошеве 09.02 1 хв  09.03 53 хв 
Синельникове-2 09.11 6 хв  09.17 1 г  2 хв 
Синельникове-1 09.24 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6112/6111 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31