У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6112-6011 Дніпро-Головний — Запоріжжя-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6112-6011 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 08.10 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 11.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ксеніївка, Іларіонове, Синельникове-2, Івківка, 1049 Км, 1061 Км, Новогупалівка, Вільнянськ, Запоріжжя Вантажне, Мотор.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 08.10
Нижньодніпровськ 08.20 1 хв  08.21 10 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 08.28 1 хв  08.29 18 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 08.31 1 хв  08.32 21 хв 
Ксеніївка 08.35 1 хв  08.36 25 хв 
Ігрень 08.38 1 хв  08.39 28 хв 
Іларіонове 08.50 11 хв  09.01 40 хв 
Хорошеве 09.14 1 хв  09.15 1 г  4 хв 
Синельникове-2 09.23 1 хв  09.24 1 г  13 хв 
Синельникове-1 09.31 2 хв  09.33 1 г  21 хв 
Івківка 09.42 1 хв  09.43 1 г  32 хв 
1045 Км 09.47 1 хв  09.48 1 г  37 хв 
1049 Км 09.52 1 хв  09.53 1 г  42 хв 
Славгород-Південний 09.59 1 хв  10.00 1 г  49 хв 
1061 Км 10.07 1 хв  10.08 1 г  57 хв 
1063 Км 10.11 1 хв  10.12 2 г  1 хв 
Новогупалівка 10.16 1 хв  10.17 2 г  6 хв 
1074 Км 10.23 1 хв  10.24 2 г  13 хв 
Вільнянськ 10.31 2 хв  10.33 2 г  21 хв 
Янцеве 10.41 1 хв  10.42 2 г  31 хв 
Запоріжжя Вантажне 10.51 1 хв  10.52 2 г  41 хв 
Іскра 10.56 1 хв  10.57 2 г  46 хв 
Мотор 10.59 1 хв  11.00 2 г  49 хв 
Запоріжжя-1 11.07 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6112-6011 Дніпро-Головний — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції