У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6112-6111 Дніпро-Головний — Запоріжжя-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6112-6111 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 08.10 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол, Ігрень, Хорошеве, Синельникове-1, 1045 Км, Славгород-Південний, 1063 Км, 1074 Км, Янцеве, Іскра.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 08.10
Пост Амур 08.15 1 хв  08.16 5 хв 
Нижньодніпровськ 08.20 1 хв  08.21 10 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 08.28 1 хв  08.29 18 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 08.31 1 хв  08.32 21 хв 
Ксеніївка 08.35 1 хв  08.36 25 хв 
Ігрень 08.38 1 хв  08.39 28 хв 
Іларіонове 08.50 11 хв  09.01 40 хв 
Хорошеве 09.14 1 хв  09.15 1 г  4 хв 
Синельникове-2 09.23 1 хв  09.24 1 г  13 хв 
Синельникове-1 09.31 7 хв  09.38 1 г  21 хв 
Івківка 09.49 1 хв  09.50 1 г  39 хв 
1045 Км 09.54 1 хв  09.55 1 г  44 хв 
1049 Км 09.59 1 хв  10.00 1 г  49 хв 
Славгород-Південний 10.06 1 хв  10.07 1 г  56 хв 
1061 Км 10.14 1 хв  10.15 2 г  4 хв 
1063 Км 10.18 1 хв  10.19 2 г  8 хв 
Новогупалівка 10.23 1 хв  10.24 2 г  13 хв 
1074 Км 10.30 1 хв  10.31 2 г  20 хв 
Вільнянськ 10.38 2 хв  10.40 2 г  28 хв 
Янцеве 10.48 1 хв  10.49 2 г  38 хв 
Запоріжжя Вантажне 10.58 1 хв  10.59 2 г  48 хв 
Іскра 11.03 1 хв  11.04 2 г  53 хв 
Мотор 11.07 1 хв  11.08 2 г  57 хв 
Запоріжжя-1 11.15 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6112-6111 Дніпро-Головний — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30