У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6112 Мостиська-2 — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6112 сполученням Мостиська-2 - Львів відправляється зі станції Мостиська-2 о 16.42 і прибуває на станцію Львів о 19.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мостиська 1, Арламівська Воля, Заріччя(Берегове), Княжий Міст, Родатичі, Братковичі, Кам'янобрід, Цунів, Суховоля, Рудне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська-2 16.42
Тщенець 16.47 1 хв  16.48 5 хв 
Мостиська 1 16.56 1 хв  16.57 14 хв 
Підгать 17.02 1 хв  17.03 20 хв 
Арламівська Воля 17.06 1 хв  17.07 24 хв 
Хоросниця 17.11 1 хв  17.12 29 хв 
Заріччя(Берегове) 17.16 1 хв  17.17 34 хв 
Судова Вишня 17.24 1 хв  17.25 42 хв 
Княжий Міст 17.29 1 хв  17.30 47 хв 
Бар 17.34 1 хв  17.35 52 хв 
Родатичі 17.38 1 хв  17.39 56 хв 
Волчухи 17.42 1 хв  17.43 1 г 
Братковичі 17.47 1 хв  17.48 1 г  5 хв 
Городок Львівський 17.55 1 хв  17.56 1 г  13 хв 
Кам'янобрід 18.02 1 хв  18.03 1 г  20 хв 
Затока 18.10 12 хв  18.22 1 г  28 хв 
Цунів 18.26 1 хв  18.27 1 г  44 хв 
Мшана 18.33 1 хв  18.34 1 г  51 хв 
Суховоля 18.39 1 хв  18.40 1 г  57 хв 
Зимна Вода 18.43 1 хв  18.44 2 г  1 хв 
Рудне 18.48 1 хв  18.49 2 г  6 хв 
5-й Парк 18.53 2 хв  18.55 2 г  11 хв 
Львів 19.04 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6112 Мостиська-2 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031