У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6113-6114 Львів — Мостиська(митниця) Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6113-6114 сполученням Львів - Мостиська(митниця) відправляється зі станції Львів о 17.50 і прибуває на станцію Мостиська(митниця) о 20.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудне, Суховоля, Цунів, Кам'янобрід, Братковичі, Родатичі, Княжий Міст, Заріччя(Берегове), Арламівська Воля, Мостиська 1, Мостиська-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.50
5-й Парк 17.59 1 хв  18.00 9 хв 
Рудне 18.05 1 хв  18.06 15 хв 
Зимна Вода 18.10 1 хв  18.11 20 хв 
Суховоля 18.14 2 хв  18.16 24 хв 
Мшана 18.21 1 хв  18.22 31 хв 
Цунів 18.27 1 хв  18.28 37 хв 
Затока 18.33 1 хв  18.34 43 хв 
Кам'янобрід 18.38 1 хв  18.39 48 хв 
Городок Львівський 18.44 1 хв  18.45 54 хв 
Братковичі 18.50 1 хв  18.51 1 г 
Волчухи 18.54 1 хв  18.55 1 г  4 хв 
Родатичі 18.57 1 хв  18.58 1 г  7 хв 
Бар 19.00 1 хв  19.01 1 г  10 хв 
Княжий Міст 19.04 1 хв  19.05 1 г  14 хв 
Судова Вишня 19.09 1 хв  19.10 1 г  19 хв 
Заріччя(Берегове) 19.15 1 хв  19.16 1 г  25 хв 
Хоросниця 19.20 1 хв  19.21 1 г  30 хв 
Арламівська Воля 19.25 1 хв  19.26 1 г  35 хв 
Підгать 19.29 1 хв  19.30 1 г  39 хв 
Мостиська 1 19.35 1 хв  19.36 1 г  45 хв 
Тщенець 19.41 1 хв  19.42 1 г  51 хв 
Мостиська-2 19.48 3 хв  19.51 1 г  58 хв 
Мостиська(митниця) 20.00 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6113-6114 Львів — Мостиська(митниця) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031