У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6115-6116 Мостиська(митниця) — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6115-6116 сполученням Мостиська(митниця) - Львів відправляється зі станції Мостиська(митниця) о 20.10 і прибуває на станцію Львів о 22.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Тщенець, Підгать, Хоросниця, Судова Вишня, Бар, Волчухи, Городок Львівський, Затока, Мшана, Зимна Вода, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська(митниця) 20.10
Мостиська-2 20.19 8 хв  20.27 9 хв 
Тщенець 20.33 1 хв  20.34 23 хв 
Мостиська 1 20.39 1 хв  20.40 29 хв 
Підгать 20.45 1 хв  20.46 35 хв 
Арламівська Воля 20.49 1 хв  20.50 39 хв 
Хоросниця 20.54 1 хв  20.55 44 хв 
Заріччя(Берегове) 20.59 1 хв  21.00 49 хв 
Судова Вишня 21.07 1 хв  21.08 57 хв 
Княжий Міст 21.11 1 хв  21.12 1 г  1 хв 
Бар 21.16 1 хв  21.17 1 г  6 хв 
Родатичі 21.20 1 хв  21.21 1 г  10 хв 
Волчухи 21.24 1 хв  21.25 1 г  14 хв 
Братковичі 21.28 1 хв  21.29 1 г  18 хв 
Городок Львівський 21.34 1 хв  21.35 1 г  24 хв 
Кам'янобрід 21.40 1 хв  21.41 1 г  30 хв 
Затока 21.45 1 хв  21.46 1 г  35 хв 
Цунів 21.51 1 хв  21.52 1 г  41 хв 
Мшана 21.57 1 хв  21.58 1 г  47 хв 
Суховоля 22.03 1 хв  22.04 1 г  53 хв 
Зимна Вода 22.07 1 хв  22.08 1 г  57 хв 
Рудне 22.11 1 хв  22.12 2 г  1 хв 
5-й Парк 22.17 2 хв  22.19 2 г  7 хв 
Львів 22.29 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6115-6116 Мостиська(митниця) — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031