У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6115-6116 Мостиська(митниця) — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6115-6116 сполученням Мостиська(митниця) - Львів відправляється зі станції Мостиська(митниця) о 20.10 і прибуває на станцію Львів о 22.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Тщенець, Підгать, Хоросниця, Судова Вишня, Бар, Волчухи, Городок Львівський, Затока, Мшана, Зимна Вода, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська(митниця) 20.10
Мостиська-2 20.19 7 хв  20.26 9 хв 
Тщенець 20.32 1 хв  20.33 22 хв 
Мостиська 1 20.38 1 хв  20.39 28 хв 
Підгать 20.44 1 хв  20.45 34 хв 
Арламівська Воля 20.48 1 хв  20.49 38 хв 
Хоросниця 20.53 1 хв  20.54 43 хв 
Заріччя(Берегове) 20.58 1 хв  20.59 48 хв 
Судова Вишня 21.06 1 хв  21.07 56 хв 
Княжий Міст 21.10 1 хв  21.11 1 г 
Бар 21.15 1 хв  21.16 1 г  5 хв 
Родатичі 21.19 1 хв  21.20 1 г  9 хв 
Волчухи 21.23 1 хв  21.24 1 г  13 хв 
Братковичі 21.27 1 хв  21.28 1 г  17 хв 
Городок Львівський 21.33 1 хв  21.34 1 г  23 хв 
Кам'янобрід 21.39 1 хв  21.40 1 г  29 хв 
Затока 21.44 1 хв  21.45 1 г  34 хв 
Цунів 21.50 1 хв  21.51 1 г  40 хв 
Мшана 21.56 1 хв  21.57 1 г  46 хв 
Суховоля 22.02 1 хв  22.03 1 г  52 хв 
Зимна Вода 22.06 1 хв  22.07 1 г  56 хв 
Рудне 22.10 1 хв  22.11 2 г 
5-й Парк 22.16 3 хв  22.19 2 г  6 хв 
Львів 22.29 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6115-6116 Мостиська(митниця) — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції