У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6117 Львів — Мостиська-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6117 сполученням Львів - Мостиська-2 відправляється зі станції Львів о 19.50 і прибуває на станцію Мостиська-2 о 21.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудне, Суховоля, Цунів, Кам'янобрід, Братковичі, Родатичі, Княжий Міст, Заріччя(Берегове), Арламівська Воля, Мостиська 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 19.50
5-й Парк 19.58 2 хв  20.00 8 хв 
Рудне 20.04 1 хв  20.05 14 хв 
Зимна Вода 20.09 2 хв  20.11 19 хв 
Суховоля 20.14 2 хв  20.16 24 хв 
Мшана 20.23 1 хв  20.24 33 хв 
Цунів 20.29 1 хв  20.30 39 хв 
Затока 20.34 1 хв  20.35 44 хв 
Кам'янобрід 20.39 1 хв  20.40 49 хв 
Городок Львівський 20.46 1 хв  20.47 56 хв 
Братковичі 20.52 1 хв  20.53 1 г  2 хв 
Волчухи 20.56 1 хв  20.57 1 г  6 хв 
Родатичі 21.00 1 хв  21.01 1 г  10 хв 
Бар 21.04 1 хв  21.05 1 г  14 хв 
Княжий Міст 21.09 1 хв  21.10 1 г  19 хв 
Судова Вишня 21.14 1 хв  21.15 1 г  24 хв 
Заріччя(Берегове) 21.20 1 хв  21.21 1 г  30 хв 
Хоросниця 21.25 1 хв  21.26 1 г  35 хв 
Арламівська Воля 21.30 1 хв  21.31 1 г  40 хв 
Підгать 21.34 1 хв  21.35 1 г  44 хв 
Мостиська 1 21.42 1 хв  21.43 1 г  52 хв 
Тщенець 21.48 1 хв  21.49 1 г  58 хв 
Мостиська-2 21.55 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6117 Львів — Мостиська-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031