У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6118 Дніпро-Головний — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6118 сполученням Дніпро-Головний - Синельникове-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 14.40 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 16.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 193 Км, Нижньодніпровськ, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ксеніївка, Ігрень, 207 Км, 212 Км, Іларіонове, 219 Км, 222 Км, 225 Км, Хорошеве, 230 Км, 235 Км, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 14.40
193 Км 14.47 1 хв  14.48 7 хв 
Нижньодніпровськ 14.50 1 хв  14.51 10 хв 
196 Км 14.54 1 хв  14.55 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 14.59 1 хв  15.00 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 15.02 1 хв  15.03 22 хв 
Ксеніївка 15.06 1 хв  15.07 26 хв 
Ігрень 15.09 1 хв  15.10 29 хв 
207 Км 15.12 1 хв  15.13 32 хв 
212 Км 15.17 1 хв  15.18 37 хв 
Іларіонове 15.23 1 хв  15.24 43 хв 
219 Км 15.27 1 хв  15.28 47 хв 
222 Км 15.31 1 хв  15.32 51 хв 
225 Км 15.35 1 хв  15.36 55 хв 
Хорошеве 15.39 1 хв  15.40 59 хв 
230 Км 15.43 2 хв  15.45 1 г  3 хв 
235 Км 15.49 1 хв  15.50 1 г  9 хв 
Синельникове-2 15.53 1 хв  15.54 1 г  13 хв 
Синельникове-1 16.01 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6118 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31