У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6118 Дніпро-Головний — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6118 сполученням Дніпро-Головний - Синельникове-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 14.38 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 15.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 193 Км, Нижньодніпровськ, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ксеніївка, Ігрень, 207 Км, 212 Км, Іларіонове, 219 Км, 222 Км, 225 Км, Хорошеве, 230 Км, 235 Км, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2019-11-12 по 2019-11-19: 11/11 - 13/11, 19/11 відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 14.38
193 Км 14.45 1 хв  14.46 7 хв 
Нижньодніпровськ 14.48 1 хв  14.49 10 хв 
196 Км 14.52 1 хв  14.53 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 14.57 1 хв  14.58 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 15.00 1 хв  15.01 22 хв 
Ксеніївка 15.04 1 хв  15.05 26 хв 
Ігрень 15.07 1 хв  15.08 29 хв 
207 Км 15.10 1 хв  15.11 32 хв 
212 Км 15.15 1 хв  15.16 37 хв 
Іларіонове 15.21 1 хв  15.22 43 хв 
219 Км 15.25 1 хв  15.26 47 хв 
222 Км 15.29 1 хв  15.30 51 хв 
225 Км 15.33 1 хв  15.34 55 хв 
Хорошеве 15.37 1 хв  15.38 59 хв 
230 Км 15.41 2 хв  15.43 1 г  3 хв 
235 Км 15.47 1 хв  15.48 1 г  9 хв 
Синельникове-2 15.51 1 хв  15.52 1 г  13 хв 
Синельникове-1 15.59 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6118 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031