У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6119 Львів — Мостиська-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6119 сполученням Львів - Мостиська-2 відправляється зі станції Львів о 20.50 і прибуває на станцію Мостиська-2 о 22.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудне, Суховоля, Цунів, Кам'янобрід, Братковичі, Родатичі, Княжий Міст, Заріччя(Берегове), Арламівська Воля, Мостиська 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.50
5-й Парк 20.58 1 хв  20.59 8 хв 
Рудне 21.05 1 хв  21.06 15 хв 
Зимна Вода 21.09 1 хв  21.10 19 хв 
Суховоля 21.15 1 хв  21.16 25 хв 
Мшана 21.20 1 хв  21.21 30 хв 
Цунів 21.26 1 хв  21.27 36 хв 
Затока 21.31 1 хв  21.32 41 хв 
Кам'янобрід 21.36 1 хв  21.37 46 хв 
Городок Львівський 21.43 1 хв  21.44 53 хв 
Братковичі 21.49 1 хв  21.50 59 хв 
Волчухи 21.54 1 хв  21.55 1 г  4 хв 
Родатичі 21.59 1 хв  22.00 1 г  9 хв 
Бар 22.04 1 хв  22.05 1 г  14 хв 
Княжий Міст 22.11 1 хв  22.12 1 г  21 хв 
Судова Вишня 22.17 1 хв  22.18 1 г  27 хв 
Заріччя(Берегове) 22.23 1 хв  22.24 1 г  33 хв 
Хоросниця 22.28 1 хв  22.29 1 г  38 хв 
Арламівська Воля 22.33 1 хв  22.34 1 г  43 хв 
Підгать 22.37 1 хв  22.38 1 г  47 хв 
Мостиська 1 22.40 1 хв  22.41 1 г  50 хв 
Тщенець 22.47 1 хв  22.48 1 г  57 хв 
Мостиська-2 22.55 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6119 Львів — Мостиська-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30